Skocz do zawartości
JarasG

Relfektor F650GS

Recommended Posts

Jednym z braków mojego moto którego ne ogarnołem jest przedni refglektor. Z takich czy innych przyczyn pozbawiaono go brutalnie mechanizmu regulacji i dolnego "ucha" mocującego.

Jest pytnaie czy ktoś dysponuje takim reflektorem z akcesoriami montazowymi, ewentualnie może komuś po dzwonie zostało trochę śmieci, na podstawie, których udsa się zrekonstruować mojemu reflektorkowi brakującą kończynę...

Wszekie rady mile widziane...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o reflektor to najtańszy będzie z angielskiej wersji, droższy europejski a najdroższy TouraTech. Dodaj zdjęcia zobaczymy co masz uszkodzone.

Z tego co piszesz wynika że szukasz między innymi elementu nr 2 z drugiego obrazka.

137.png

207.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety załącznika dodać nie mogę, bo zgłasza się błąd o zbyt małej ilości miejsca na dysku... zdjęcie ma 40kB.

Element 2 z drugiego rysunku jest cały.

Z pierwszego rysunku potrzebuję:

9,7,6,8

Instrukcja serwisowa mówi coś o uszczelce pomiędzy reflektorem a obudową (2) i tego też nie mam.

oraz oczywiście samą lampę też... No lampę mam ale bez dolnego zaczepu do w/w eemenów regulacjyjnych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Male szanse żebyś znalazł taki komplet na forum ale próbuj. Możesz szukać na allegro, czasami się trafia że ktoś sprzedaje całego GS na częsci, wtedy można coś kupić w dobrej cenie. Znalazłem na ebaju lampe razem z plastikiem. Jeżeli Cie to zainteresuje to sprawdz czy licytujesz to co widać na aukcji czy samą lampe i czy jest jest to lampa europejska czy z UK.

Powodzenia

http://cgi.ebay.de/Scheinwerfer-BMW-F650GS-R13-/140533908643?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item20b87944a3

$(KGrHqQOKm8E2d-BrJ-zBNod8sIzSQ~~_12.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprawka, to jest część do poprzedniego modelu (do 2004), szyba jest montowana na trzy a nie na cztery śruby. Szukaj dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czy inaczej dziękuję. W BMW można zamówić te pierdołki za 30-40pln i pokombinować coś nad jakąś prowizorką. Pod koniec sezonu na pewno więcej części będzie na aukcjach... choć wolałbym się pomylić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

30-40 to jeszcze. Jak byś chciał lampe z UK to napisz do Vengosh10, on powienien mieć. Sprawdz tylko rocznik jaki ma Vengosh10, bo nie pamiętam czy ma przed czy po lifcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam przed liftem i tylko sam reflektor (UK), reszta mocowania wykorzystana do lampy TT.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chociaż może tę śrubkę dolną, o której Piszesz mam. Muszę sprawdzić jak będę w chacie (sobota).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×