Skocz do zawartości
darvin

co sadzicieo tym dakarze

Recommended Posts

na wstępie to witam

$(KGrHqZ,!iQE2LF!ytsJBNpyuZwyh!~~_27.JPG tu jest link do niego http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2

czy te kominy jak na przebieg 37k nie za bardzo opalone??? pytam sie bo nie ufam żadnym deklarowanym przebiegom przez sprzedających tyczy sie to też Niemców, tam też kręcą liczniki coś wiem o tym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam... Jakimś znawca czy szczególnie aktywnym forumowiczem nie jestem,ale z tymi wydechami jak poszukasz na forum to znajdziesz kilka informacji. Przede wszystkim taki to już urok GS-ów, że się tłumiku odbarwiają. Są (tez opisane na forum) sposoby aby je doczyścić. Jeśli chodzi o moto, to ma zmienione szkła kierunków na białe, spory plus to centralny podnóżek, ma też (rajtuzy) na lagach... może i chroni przed kurzem i wodą ale mnie osobiście się to nie podoba. Z przodu założony dodatkowy mały błotnik. Poza tym wizualnie wygląda dobrze. Ma ABS, co jest mega zaletą :D

Życzę dobrego wyboru i czekam na info o postępach w szukaniu:)

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach wygląda dobrze ale trzeba zobaczyć motor żeby cokolwiek opiniować, "diabeł tkwi w szczegółach", trzeba posłuchać silnika itp, jeżeli chodzi o przebarwienia na tłumikach to akurat jest w normie, każdy f650 tak ma, i łatwo da się to spolerować...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sollte sie jemand bis Ostern kaufen (bezahlen und abholen), gilt lediglich ein FP von 3.300€!!! ABS, Heizgriffe, Reifen vorne NEU, Reifen hinten 80%, Wunderlich Windschild, Scotoiler, Bordsteckdose mit Sicherung, Acerbis Gabelsocken, Wilbers progressive Federn mit Öl SAE 7,5 , weiße Blinkergläser, TT Kotflügel, TT Federbeinschutz, weißes LED Rücklicht, Hauptständer, Bremshebelvergrößerung Wunderlich, TT Aufstandsflächenvergrößerung für den Seitenständer, TT Heckklappenverstärkung BITTE NUR ERNSTGEMEINTE INTERESSENBEKUNDUNGEN!!!

Jeżeli ktoś zdecyduje się przed Świętami (na zapłatę i odbiór) obowiązuje cena jedynych 3 300 EUR!!! ABS, podgrzewane manetki, NOWA opona z przodu, opona z tyłu 80%, szyba Wunderlich, Scotoiler, gniazdo zapalniczki z zabezpieczeniem, skarpety Acerbis, sprężyny progresywne Wilbersa, lagi zalane olejem 7,5W, białe kierunki, błotnik Touratech (TT), osłony amortyzatora, biała lampa LED z tyłu, podstawka centralna, przedłużenie dźwigni hamulca Wunderlich, powiększenie nóżki TT, powiększenie bagażnika TT PROSZĘ TYLKO POWAŻNE OFERTY!!!

Moja opinia: brać wybierać, nie przebierać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×