Skocz do zawartości
Max

F 650 GS Dakar

Recommended Posts

Cześć, pogrzebałem trochę w starszych tematach i zauważyłem, że ten dakar wystawiony jest już od jakiegoś czasu i, że są zastrzeżenia co do jego rocznika. Może ktoś z was interesował się tym motocyklem i dowiadywał się czegoś na jego temat? I ogólnie co o nim myślicie?

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-2002-i1583291580.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik chyba pisał już coś o nim w swoim biuletynie o motocyklowych nowościach z sieci :)

Spostrzeżenia 1,5 miesięcznego użytkownika Dakara:

-moto wydaje się zadbany, silnik czysty, nie widać żądnych wycieków (może nawet za bardzo się świeci, malowany?)

-kierunki wymienione na białe, tylna lampa też

-tłumiczek Scorpiona, nowy kosztuje ponad tysiaka

-lewa tylna owiewka ma starte naklejki, być może była malowana, u mnie są naklejone w trochę innym miejscu

-oponki w całkiem niezłym stanie

-spod siedzenia wystają jakieś farfocle xd, może od tankbaga

-brak ABS

-sporo dodatków, gniazdo zasilania, stelaż pod kufer, gps, handbary

-alarm (jak co mogę od Ciebie odkupić jak Ci się nie przyda;p)

Jeśli sprzedający faktycznie zrobił wszystkie wymiany, to praktycznie na razie nie musisz nic w niego inwestować.

Poproś ładnie chłopaków w Poznania, żeby oglądnęli Ci moto. Jak wszystko będzie ok, to jedź, zbijaj cenę i bierz ;)

Z drugiej strony aukcja jest już wystawiana 2 raz, poprzednia miała prawie 2k odwiedzin, trochę dziwne, że nikt go jeszcze nie wziął skoro wszystko niby jest tip-top...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena… czyni cuda. Mało jest zdecydowanych Kupców, którzy położą prawie 13 tysi za nastoletni motocykl. A nie daj Boże jeszcze coś nie tak z nim. :)

Za te pieniądze można kupić kilkuletni moto z innej stajni, dajmy na do Suzuki :) albo porządnego ściga, który idzie na gumę i stopie i można zaszpanować na mieście głośnymi wydechami.

Więc powiedzmy sobie szczerze - trzeba być dość zdeterminowanym, żeby tyle widać choć moto jeśli będzie w dobrym stanie nie straci tak szybko na wartości. To w końcu Dakar. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS. Jeśli ktoś jest NAPRAWDĘ chętny go kupić a nie tylko oblukać mogę go zlustrować jutro lub w piątek (ma do mnie wpaść leff możemy razem go "obciąć").

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie cena nie jest zbyt niska, ale może warto jeśli faktycznie sprzęt jest w idealnym stanie. Z drugiej strony mam też na oku dakara z 2000 roku za bardzo małe pieniądze ale sporo rzeczy jest w nim do zrobienia, dokladniej będę go sprawdzał w przyszłym tygodniu u mechanika. Dlatego narazie skupiam się na tym tańszym Dakarze, ale jeśli okaże się że jest zbyt dużo rzeczy do zrobienia, to na pewno będę skupiał się na tym motocyklu z Poznania. Dlatego Alik, nie chciałbym żebyś na darmo jeździł go oglądać jeśli ja kupię tego dakara z Gdańska. A miałbyś czas ( i chęci) jakoś pod koniec przyszłego tygodnia go obejrzeć jeśli bym nie kupił tego z Gdańsk?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skonkretyzujemy jak już będziesz wiedział a poznański Dakarek się nie sprzeda do tego czasu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×