Skocz do zawartości
etop

F650GS, 35tyś km, 2000r, 7500PLN Ostrów Maz.

Recommended Posts

7 500 PLN / 1 888 EUR do negocjacji

Rok produkcji: 2000

Przebieg w km: 35 000 km

Kolor: pomarańczowy

Kraj pochodzenia: Włochy

Dodatkowe informacje: bezwypadkowy

Opis pojazdu:

BMW F650GS z 2000 roku, w bardzo dobrym stanie mechanicznym, motocykl na wtrysku, wszystko działa w 100%, silnik chodzi bez zarzutu, prowadzi się bardzo poręcznie i przewidywanie. Ma dodatkowo kufer centralny. Moto ma gotowe dokumenty do rejestracji, możliwy jest również dowóz. Cena za motocykl jest bardzo atrakcyjna, zatem zapraszam do oglądania w okolicach Wąsewa k. Ostrowi Mazowieckiej.

Wszelkie pytania kierować proszę na adres mailowy lub na numer telefonu:

889 670 136 lub 504 100 796

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-f650gs-mazowieckie-M2528325.html

pomóżcie koledzy w ocenie, moze jest chetny z okolic Ostorowii Mazowiecka na ogledzinki??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc,

okazje, okazje ,okazje....

Kolor jak dla mnie jest nieco dziwny... raczej przemalowany niż oryginał. Brak wkładu prawego lusterka, w kilku miejscach przytarta kanapa, brak dekoracyjnych plastików na zbiorniku paliwa, brak szyby, raczej zmęczony napęd, przypalone tłumiki ale to nie problem, brak błotnika z przodu(tego małego), a i chyba manetki nie są oryginalne...

Trzeba dokładnie obejrzeć, posłuchać, przejechać się i z dużą rezerwą podejść do tej OKAZJI, aby to nie była okazja do otwarcie portfela na niespodziewane wydatki:)

pozdro

ps. ja mam za daleko aby podjechać, ale może znajdzie się ktoś z bliższej okolicy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale golas :-) dodatkowo brak osłon na ręce (Handbary) :cry:

Oponki chyba też długo nie pociągną po szuterku :D

Opalony tłumik to nie problem, ale ta kanapa, no na tym usiedzieć :)

Czy na ostatnim zdjęciu ten tłumik wygląda na zardzewiały :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wizualnie jest w miare OK poza brakami o ktorych napisali koledzy wczesniej. Naped tez mi sie wydaje, ze juz sie konczy a to spory wydatek. Opony wydaje mi sie, ze na ten sezon wystarcza ale na przyszly inwestycja w obie (przy zalozeniu jazdy na asfalcie). Siodlo beee. Wez pod uwage, ze samo sie nie naprawi a raczej uszkodzenie bedzie sie powiekszac. Mozna naprawic moim sposobem (tutorial jest gdzies na tym forum) albo oddac do obszycia (koszt 150-200zl).

Moim zdaniem lepiej wydac te 7500 na zadbane f650 niz na zajechanego GS`a

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, jak wyżej. Wydaje mi się, że znalezienie GS poniżej 10-11tys. nie jest możliwe. Ale po swoim ogłoszeniu widzę, że F-ki zadbane technicznie nie cieszą się powodzeniem. Popytają, ale nikt się nie pofatyguje osobiście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

za 7500 wolałbym jakiegoś zadbaną eFkę z nowym napędem, oponami i spokojną głową, że w sezonie będę jeździć a nie błąkać się po warsztatach, Allegro, Ebayu...

Oczywiście nikt nie podejmie decyzji za Ciebie. Pamiętaj jednak, że moto było już oglądane przed parę osób a jego cena zdaje się, że z początku nie była taka atrakcyjna - może to być spora mina. Jeśli w tej cenie nikt z oglądających go na MotoBazarze w W-wie nie kupił to raczej bym się nie napalał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja uważam, że za 7500 jest warty obejrzenia (to 500 z pewnością jest do negocjacji). Od siebie dodam tylko, że warto zainteresować się mocowaniem czachy ponieważ ten egzemplarz nie ma przedniej szyby albo choćby owiewki (a owiewka była w standarcie). Podejrzewam, że przód miał uszkodzony. W razie czego znam tapicera, który za 70 zł wymienia pokrycie kanapy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×