Skocz do zawartości
danon555

Kupowanie na odległosc

Recommended Posts

Witam, znalazłem kiedyś ogłoszenie, bmw f650gs 2000r. Okazało sie, że gość mieszkał kiedyś w Polsce, tu kupił motor, później wyjechał do Londynu, motor wziął ze sobą. Teraz chce sprzedać ale motor ma Polskie blachy i nikt nie chce tam go kupić. Problem jest w tym, że musiałbym wcześniej wpłacić pieniądze na konto firmy kurierskiej, którą podał: http://www.tang-cargo.co.uk/

Fajnie, tylko domena tej firmy była zarejestrowana 26.05.2011r, nie ma tam żadnego numeru kontaktowego, oraz szukając po necie, nie ma nic pozytywnego o nich, jedynie, ze oszuści.

Nie wiem jak do tego podchodzić, zna ktoś podobną sytuacje? darować sobie tą całą sytuację?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukaj dokładnie na forum dokładnie ten temat był poruszany.. najpierw szukamy... jak nic nie znajdziemy.. później piszemy.. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OSZUŚCI :!: :!: :!: . Omijaj z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bede taki i w skrocie opisze:

- pan wymysla sobie historyjke o motorze

- rejestruje domene i wrzuca na serwer stronke firmy kurierskiej, ktora nie istnieje

- zamieszcza ogloszenie o sprzedazy moto

- inkasuje pieniazki (z reguly przez Western Union)

- znika

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe, stary numer, napaliłem sie kiedys na r1200gs, ale to juz chyba Dakarowy wyzej przyblizył

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ło matko że jeszcze ktoś w takie rzeczy wierzy toż to szok :shock:

ludzie ogarnijcie sie albo podżyrujcie mi kredyt :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, jak przeszukujecie ogloszenia to klikajcie w takich sprawach link gdzie zglasza sie naruszenie zasad. Oszczedzi to moze komus problemow zwiazanych z utrata pieniedzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgłosiłem to do oto-moto po przeczytaniu, ale jaki beszczelniak będzie pisał dalej, że pracował w Polsce i teraz mieszka w Anglii, a tam nikt nie chce motoru z polskimi blachami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×