Skocz do zawartości
maclapko

Nowy wita wszystkich

Recommended Posts

Witaj i pytaj :D

tajemnica z tym małym GSem jest taka że ma bak pod siedzeniem co daje środek ciężkości w wyjątkowo korzystnym położeniu, i takie tam jeszcze inne ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cześć!

"i takie tam jeszcze inne" -jest tego cała masa,po prostu moto jast zaje... fajne, zarówno jako pierwszy , drugi czy dziesiąty motór.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mój 4 motór (nie licząc motorynki) i też polecam. Na razie widzę same zalety. Stary, kupuj i jezdzij. A jak masz jakies pytania to wal.

Do zo na trasie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a propos "motóru" to przypomniał mi się cytat z filmu "motór", który brzmi "nie ma boga. jest motór". :D

a co to tematu, to jestem bardzo nowym posiadaczem 650 i uwierz mi jestem w 7 niebie, że go mam.

wkręcający się rotax - bezcenne. :( no i parę innych

warto warto. daruj sobie trampki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo, z tego samego filmu " BMW .... maj motór maj laif"- delikatnie zmieniony na potrzeby forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No witam po Świętach.

Mam pytanie podstawowe, czy mały GS przezimuje pod plandeką? nie mam garażu, więc tylko takie parkowanie wchodzi w grę. choć uprzedzając teksty o bezpieczeństwie - zapłocone podwórko, raczej bezpieczne, realnym zagrożeniem są szczające kiciusie ;-)

Jak na początkującego motucyklistę pewnie mogę mieć kłopoty z obsługą...czy jest to jakaś skomplikowana maszynka, czy prosta wirówka? Rotax. to podobno bardzo trwała rzecz.

Póki co nie mam wiele więcej pytań.

No może ktoś zna jakąś godną polecenia szkółkę na prawko kat. A w Gdańsku a najlepiej w Sopocie?

Pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod plandeką przezimuje wszystko. Wiadomo żę garaż lepszy ale ... robi się tak jak się może. Wyjmij akumulator, przesmaruj wszystko co się da, okryj szczelnie żeby śnieg nie podwiewał i na wiosnę tylko świeżego paliwka i rura do przodu.

Zimą się nie martw - dopiero rozpoczęła się wiosna.

A co do opanowania odsługi to żaden problem , moto pod tym wzglądem jest dość proste. w razie problemów to pytaj , mamy tu kilku kotegów z dużym doświadczeniem na pewno pomogą dobrą radą.

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie martw sie obsluga obsluzysz pralke to i dasz rade z tym motkiem wiem to z autopsji

powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tego motoru się nie obsługuje ... tym motorem się jeździ ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyżbyś twierdził, że w końcu wynaleziono perpetuum mobile? ;) osobiście nie mam nic przeciwko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no trzeba lać paliwo nie ma zmiłuj :( ale znowu nie za często ;)

po wczorajszej z Pawłem wymianie oleju w naszych obu Dakarach, twierdze że z obsługą podoła każdy kto w dzieciństwie kręcił przy rowerze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no witojcie po długiej przerwie

jak tam sprawy, u mnie plany zakupu moto padły ze względów oczywistych, także dlatego, że nie ma potencjalnych maszyn na celowniku, te co były to poszły, a te co są , są krytykowane. znalazłem tu historę siddarthy, któy oglądał to samo co ja w necie i nic z tego nie wyszło, kupił coś innego, ale miał za co. u mnie priorytety przeszły metamorfozę w cięgu ostatnich kilku dni

w piątek jednak jak miałem przez Gdańsk autobusem i SKMką się przedzierać, to mie krew zalewała i wraca znowu myśl aby nazbierać, zapożyczyć, wydrukować, ukraść = aby kupić :twisted:

pozostaje na razie śledzić i knuć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Sopociaku :lol: tutaj Piotr z przedmieści hahaha :lol:

piszemy ze sobą już na 2 forach a nawet sie nie przywialem ;) a raczej przywitałem ale tylko na m3m :P

SIEMANDURO!!

Ja też miałem ten dylemat skąd kase wziąśći i .. stwierdziłem, że podejme męską deczje. wziałem kredyt, bo inaczej bym nie jeździł ;) co innego gdybym miał żone tak jak Ty to bym jej drugi etat załatwił i po problemie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×