Skocz do zawartości
wiadro98

CO KUPIC ?????????????????

Recommended Posts

Chyba trochę zbyt ogólnie postawione pytanie.Zasady są jasne im lepszy tym droższy a tzw. ,,okazje'' to czasem mina.Poczytaj trochę na forum sprawdź oferty na Otomoto itp jak znajdziesz coś co Ci się spodoba wrzuć na forum a potem wybierz się na ewentualne oględziny.Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szanowny Kolego, a jaki masz budżet?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co za pytanie :shock: kolego rower se kup :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KOLEDZY PROSZĘ O RADY I WSZELKIE SUGESTIE W WYBORZE ROCZNIKA F 650 GS DAKAR.

Nowy, a najleszy rocznik to 2012 - warto poczekać :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no za taka kase to juz można coś wybrac w przedziale 2005-2007 ale czest lepiej dac wiecej za starszy rocznikowo w lepszym stanie i wyposażeniu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wez ten od Franza (ogloszenie znajdziesz w odp. dziale) jesli chcesz normalnego GSa a jesli Dakara to szukaj na niemieckich serwisach. Latwiej tam o nie a wybor za te pieniadze masz spory.

PS. Nie krzycz. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz dwie możliwości. Możesz już kupić F650GS po lifcie "gołe" czyli bez wyposażenia przydatnego w podróży lub kupić F650GS przed liftem ale uzbrojone w kufry, gmole, hanbary itp. Jeśli chcesz podróżować to na Twoim miejscu kupiłbym GS przed liftem z max wyposażeniem i max świerze rocznikowo. i z pewnego źródła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja z Dakarow rozwazylbym moto Stonera a reszte kasy wlozyl w jakas zajebista wyprawe np. Maroko, albo Gruzja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja z Dakarow rozwazylbym moto Stonera a reszte kasy wlozyl w jakas zajebista wyprawe np. Maroko, albo Gruzja.

Potwierdzam, Stoner ma zadbany sprzęt, będziesz zadowolniony :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo… nic nie powiem :lol: bo zostanę oskarżony o stronniczość. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wiadro niestety mi skasowali i tak się zastanawiam nad bmwf650gs dakar lub ktm640adventure i mam problem z wyborem!
Noo… nic nie powiem :lol: bo zostanę oskarżony o stronniczość. :lol:

Zapytaj Alika, albo poszukaj odpowiedniego wątku na forum, gdzie znajdziesz odpowiedź, dlaczego Alik nie może od jakiegoś czasu jeździć... :lol: Tam raczej znajdziesz odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie i rozwiejesz swoje wątpliwości... :twisted: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup Dakara jak lubisz jeździć i zastanawiać się czy masz wymienić filtr paliwa, gaśnie na wolnych obrotach, jaki olej zalać, czy kupić świece irydową, jak czyścić łańcuch, etc.

Kup KTMa jak lubisz grzebać przy sprzęcie, jak chcesz mieć zajebiste zawieszenie, jak chcesz poznać najciekawszy sposób wymiany oleju na świecie, jak chcesz móc zdiagnozować i naprawić sprzęt w głuszy oddalonej od cywilizacji (a czasem musieć :lol:), jak lubisz wibracje, jeśli planujesz jeździć po kiepskich lub bardzo kiepskich drogach a nawet tam gdzie droga się kończy, jeśli chcesz zasięgu 500km i więcej na jednym baku i jeśli Twój tyłek to wytrzyma :lol:, - tylko pamiętaj naucz się kopać na wszelki wypadek, bo koszty nieumiejętnej obsługi są bolesne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli przeczyałes Alika wypiciny i chcesz kata to daj znac, wiem kto chce sprzedac 640 adventure

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WIDZĘ ŻE MAM CORAZ WIĘKSZY PROBLEM OBECNIE JEŻDŻĘ HONDĄ CB 1300 Z TURYSTYCZNYCH ENDURO JEZDZIŁEM JESZCZE VARADERO 1000 MAM JAKIEŚ 188 CM WZROSTU I 100 KG WAGI I MAM MIESZANE UCZUCIA CO DO BMW I KTM ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy mozesz nie używac ciagle wielkich liter?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KOLEDZY PROSZĘ O RADY I WSZELKIE SUGESTIE W WYBORZE ROCZNIKA F 650 GS DAKAR.
WIDZĘ ŻE MAM CORAZ WIĘKSZY PROBLEM OBECNIE JEŻDŻĘ HONDĄ CB 1300 Z TURYSTYCZNYCH ENDURO JEZDZIŁEM JESZCZE VARADERO 1000 MAM JAKIEŚ 188 CM WZROSTU I 100 KG WAGI I MAM MIESZANE UCZUCIA CO DO BMW I KTM ?

Ale F 650 Dakar to BMW :!: :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to przepraszam - myślałem że masz mieszane uczucia co do BMW i KTM :lol: Nie mam Dakara nie mam KTM-a więc znikam :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedziałeś na którymś? Przejedź się i porównaj. Będzie łatwiej wybrać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×