Skocz do zawartości
zylakpan

uszczelka pod głowice bmw f650 94"

Recommended Posts

Uszczelka to koło 80 zł. Nie napiszę więcej, bo jestem z dala od domu i nie mam jak podać więcej szczegółów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ASO albo Boxer-parts albo Larsson?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Boxer na urlopie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szukając po numerze części można znaleźć np to: http://www.oryginalneczesci24.pl/czesci ... 43265.html

ale jak masz aso bmw w pobliżu, to najlepiej (i chyba najszybciej) tam. 30USD (wg realoem) to nie majątek...

To co jest pod linkami to uszczelka pod pokrywę zaworów, a nie pod głowicę :cry: - trzeba szukać dalej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co jest pod linkami to uszczelka pod pokrywę zaworów, a nie pod głowicę :cry: - trzeba szukać dalej

No to wątkotwórca mógłby trochę inwencji wykazać i poklikać - przecież to po polsku wszystko jest - rozumiem, że chodzi o to: 04 Uszczelka pod głowicę 1 11122343031 $59.23. Jest nr części, można używać googla i innych allegrów...

Trochę w sumie irytujące są takie wątki, gdzie ktoś oczekuje, że się za niego pogoogla... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trochę w sumie irytujące są takie wątki, gdzie ktoś oczekuje, że się za niego pogoogla...;-)

Trochę zostałem przywołany :lol: to dodam, że są takie wątki które już wcześniej zostały opisane czy omówione, ale czytać się nie chce, a jak już życzliwi forumowicze pomogą to nawet nie ma komu napisać jak sprawa się zakończyła :cry: - a szkoda - taka to czasem ludzka niewdzięczność, a i wiedza jakaś się gubi. To na koniec trzeba też powiedzieć, że wielu jest takich co jak otworzą temat to go zakończą i są naprawdę OK! - tak czy owak pomaga się wszystkim i niech tak zostanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, wybaczcie zwłoke , ale nie miałem dost. do internetu. kuzyn ze śląska przyjechał i troszke popiłem.

uszczelka przyszła - zamowiona w firmie dorabiającej uszczelki w miejscowosci Radłów niedaleko ostrowa wlkp.

pełen profesjonalizm, koszt to około 30 zł, plus koszty przesyłki, dorabiaja i jeszcze tego samego dnia odsyłaja,

dzisaj załozyłem uszczelke, głowice, gaxniki, jutro rozrzad, zawory, potem nieszczesny kolektor.

naprawa głowicy, wiercenie w szpilkach, naprawa zerwanych gwintów kosztowała 250 zł, ślusarz do którego to zawiozłem złota raczka, zrobił elegancko ale troche sie ceni.

obejmy-uszczelki0dociski o których wczesniej mowa była, dorabiaja mi w wytwórni sprzetu komunikacyjnego w kaliszu, wyfrezują mi z odpowiednio grubego kawałka matariału.

pozdrawiam i dzieki za pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Profesjonalnie. Ale jak widać w innym poście (o tutaj) diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj wśród tych rozwiązań - to musi być miłość :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czort tańcował ;)

looney-tunes-tasmanian-devil_640x480_7869.jpg

Ale oby nie było jak w tej piosence…

k2C5TjS2sh4

ale raczej jak w tej…

yYtTgHln_IQ

Niech wreszcie dzień zacznie się i motor zagra jak w tej piosence… No może poza maszyną :lol:

20ZN_wz2R9k

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki czort w uszczelce głowicy to chyba by był widoczny :) - bo za chwilę trzeba będzie szukać osikowych świec :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Taki czort w uszczelce gĹowicy to chyba by byĹ widoczny :) - bo za chwilÄ trzeba bÄdzie szukaÄ osikowych Ĺwiec :)

Wystarczy czosnek z rana do śniadania.

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×