Skocz do zawartości
Logan

Linka sprzęgła NOWA, F650 '95

Recommended Posts

Jako, że przy 70tys. km strzeliła i musiałem potwora pchać przez 15 km, chcę kupić linkę, koniecnie nową, a w całym allegro znalazłem tylko jedną i to używaną. W liberty chcą za nową linkę 130zł. Nie wiem, czy to drogo, czy nie? Gdzie jeszcze szukać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Boxer-parts, ale tez niebędzie tanio ;)

Tam napisali, że jedyne 35$ :D

Porównywałem ostatnio filtr powietrza i była identyczna cena w BMW Smorawiński, więc może z ciekawości zapytaj się w serwisie :?: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
... strzeliła (linka ) i musiałem potwora pchać przez 15 km...

Dobrze zrozumiałem: z powodu linki sprzęgła pchałeś 15 kilometrów? - z powodu linki ??? :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty się Jarek nie dziw - teraz jest trochę inne pokolenie ;) - a pchanie też czegoś uczy :D Przyjedź do Kłodzka - nawet puszką m-ki BMW i zrób szkolenie - jak radzić sobie w takich okolicznościach - łącznie z pokazem jazdy bez sprzęgła Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tą okoliczność to chyba przyjadę - oj widzę, że duch sprytu w narodzie ginie - dziwne czasy :cry: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
... strzeliĹa (linka ) i musiaĹem potwora pchaÄ przez 15 km...

Dobrze zrozumiaĹem: z powodu linki sprzÄgĹa pchaĹeĹ 15 kilometrĂłw? - z powodu linki ??? :shock:

Teraz jeżdżą bez sznurówek ;) i nie wiedzą o drugiej lince gazu, którą można wykorzystać do różnych celów. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mozna motocykl odpalic bez sprzegla.... mozna zmieniac biegi bez sprzegla ... mozna wozic komplet naprwczy do linek... ... mozna doczepic wkretak, klucz do dzwigni ktora normalnie ciagnie linka ... mozna .... mozna pchac moto 15km ... tez mozna ... ile glow tyle pomyslow na zycie 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest wiedza tajemna, którą poznaje się na zlotach. Starsi koledzy w Kłodzku wyjaśnią ;)

EDIT - MTBiker pisał w tym samym czasie, ale był szybszy. MTBiker - :beer: :beer: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jest wiedza tajemna, którą poznaje się na zlotach. Starsi koledzy w Kłodzku wyjaśnią ;)

Jakbys zgadl - w Ramlejach wiedze tajemna posiadl w pewnym zakresie RedyS po tym jak jego klamka sprzegla byla raczyla peknac :D i pomagalismy mu z jednym z kolegow odpalic moto i udac sie w kierunku obozu :lol: tam juz byl nasz kolega tereskowy ktory byl uprzejmy podzielic sie swoja nowka funkiel nie smigana zapasowa klamreczka sprzegla

:beer: :beer: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpalenie moto, to żaden problem, ale jak wrzucić bez sprzęgła jedynkę? ;) zmiana biegów bez sprzęgła, to też żaden problem, tylko jak się rusza? Zestawu naprawczego nie miałem, cięgno schowało się w pancerzu, tak, że nie dało się wyciągnąć. Nie chcę naprawiać, bo i tak ta linka była na wykończeniu.

Cena liberty- 130 zł, cena boxer- 140 już z przesyłką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Odpalenie moto, to żaden problem, ale jak wrzucić bez sprzęgła jedynkę? .

Logan pomyśl :idea:

Masz odpalone moto. Jak jedziesz na jedynce na całkiem wolnych obrotach ( jak masz czas - pamiętasz swój wpis? ) - to z jaką jedziesz prędkością????? Tyle to rozpędzisz moto jak by była hulajnogą i wskakujesz - a potem normalnie i bez żadnego problemu stopa w dół - tak czy nie :idea: - zaznaczam że to tylko jedna z możliwości - o czym MTBiker pisał wcześniej, a można i inaczej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

raczej ciężko w ruchu miejskim skakać przez moto, gdy puszki mijają Cię tak, że czasem zawadzą lusterkiem :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dramatyzuj Logan.. zawsze lepiej źle jechać jak dobrze iść ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OKI - przekonałeś mnie, ale ja bym nie wpadł na pomysł pchania z powodu linki sprzęgła- no chyba, że 100-200 metrów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki spacerek na kondycję ;) Generalnie się wściekłem, bo klamkę w kufrze wożę, ale linki nie ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Taki spacerek na kondycję :lol: Generalnie się wściekłem, bo klamkę w kufrze wożę, ale linki nie ;/

A masz buty ze sznurowadłem :?: :lol:

Wystarczy przyczepić sznurowadło w miejsce gdzie jest sprzęgło i kombinować z jedną nogą.

Trzeba dojść do wprawy, ale jest to sprawdzone. :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie ten element, który trzyma linkę od strony silnika, też się cofnął bardziej, niż normalnie i dziś się będę siłował.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jako, że przy 70tys. km strzeliła i musiałem potwora pchać przez 15 km, chcę kupić linkę, koniecnie nową, a w całym allegro znalazłem tylko jedną i to używaną. W liberty chcą za nową linkę 130zł. Nie wiem, czy to drogo, czy nie? Gdzie jeszcze szukać?

Eh ta młodzież - cycki opadają , jak zwykła mawiać moja znajoma, Linki i pancerze można kupić na metry

10037000.JPG

http://www.technika-motocyklowa.pl/panc ... -4832.html

Lub zamówić w cenie kilkakrotnie niższej niż firmowane przez BMW ( Swoją drogą dziwi mnie że jeszcze autoryzowane serwisy i sklepy firmowe przy takiej konkurencji sprzedają jeszcze taki asortyment za taką cenę) To chyba kupują tylko tacy , co jednocześnie kupują błoto w sprayu do swoich maszyn enduro typu 1200 gs )

Można zamówić gotowe np tu

ciegna2_tyt1.jpg

http://mzlinka.pl/

albo tu

fotka11d.jpg

http://www.linex.com.pl/pl/index.php?adres=produkty

A pchanie po trzaśnięciu sprzęgła , biorąc pod uwagę siedzący tryb życia ( komputer i okrojone lekcje WF w szkołach i na uczelniach ) proponuję rozpropagować szerzej :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jako, że przy 70tys. km strzeliła i musiałem potwora pchać przez 15 km, chcę kupić linkę, koniecnie nową, a w całym allegro znalazłem tylko jedną i to używaną. W liberty chcą za nową linkę 130zł. Nie wiem, czy to drogo, czy nie? Gdzie jeszcze szukać?

...co jednocześnie kupują błoto w sprayu do swoich maszyn enduro typu 1200 gs )

:lol: :beer: :lol: :beer: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pisałem o tym Komir :lol: ale każdy sposób jeżeli odpowiada temu co go stosuje jest i tak naj... :lol: szczególnie jak"Ende gut alles gut" :lol: a swoją drogą to serwisy mają dobry marketing bo pewnie czesto się zdarza że same kupują na metry a później sprzedają jako markowe :lol: Logan jak już Jesteś w temacie to zaopatrz się w dwie najlepiej i jedną wrzuć do kufra - statystycznie będzie szybciej potrzebna(oby nie) niż klamka którą wozisz Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja statystyka to 3 klamki na jedną linkę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moja statystyka to 3 klamki na jedną linkę :lol:

Jezu, muszę powiększyć kufer :!: :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×