Skocz do zawartości
slawekkepa

POZDROWIENIA Z KALISZA

Recommended Posts

kurde zbiera sie niezła paczka zawsze w kaliszu tak cicho, no poza GREMIUM nikt nie smiga ,a tu okazuje sie ze BMW fanów troszke jest, nic tylko sie spotkac na złotym i omówic to i tamto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hejka, jak tylko poskładam motorek (myślę że w tym tygodniu) to chętnie się spotkam na rogu, może być na złotym :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kurde zbiera sie niezła paczka zawsze w kaliszu tak cicho, no poza GREMIUM nikt nie smiga ,a tu okazuje sie ze BMW fanów troszke jest, nic tylko sie spotkac na złotym i omówic to i tamto.
hejka, jak tylko poskładam motorek (myślę że w tym tygodniu) to chętnie się spotkam na rogu, może być na złotym :lol:

Panowie nie obrazcie się ale na Zlotym to przewaznie lanserow na sportach albo czopkach mozna spotkac. Endurakow w Kaliszu jest sporo. W niedziele prowadzilem offem 9 motocykli. U nas jest gdzie jezdzic tylko trzeba chciec. Na miasto to mi szkoda motocykla odpalac.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kurde zbiera sie niezła paczka zawsze w kaliszu tak cicho, no poza GREMIUM nikt nie smiga ,a tu okazuje sie ze BMW fanów troszke jest, nic tylko sie spotkac na złotym i omówic to i tamto.
hejka, jak tylko poskładam motorek (myślę że w tym tygodniu) to chętnie się spotkam na rogu, może być na złotym ;)

Panowie nie obrazcie się ale na Zlotym to przewaznie lanserow na sportach albo czopkach mozna spotkac. Endurakow w Kaliszu jest sporo. W niedziele prowadzilem offem 9 motocykli. U nas jest gdzie jezdzic tylko trzeba chciec. Na miasto to mi szkoda motocykla odpalac.

Pozdrawiam

witam, masz kolego kupe racji w tym ustępie, oczywiście się nie obrażam. Dla mnie świeżaka w BMW każde miejsce jest dobre do spotkań, ale rozumiem, prestiż marki itp. itd. :lol: poobserwuje forum i jak się będzie coś działo w okolicy to dołącze :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tego sie trzymajmy. Okolice mimo ze plasko mamy calkiem sympatyczne :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×