Skocz do zawartości
WINO

Sprzedam f 650 GS 2003

Recommended Posts

...przez tomekwino 15 sty 2011, o 13:51

..jak w tytule, zbieram się do sprzedania ze łzą w oku i oddam w dobre ręce, dobrą sztukę z roku 2003. Sprowadzony końcem 2009 roku z Włoch. Pełna książka serwisowa podczas "życia" we Włoszech. Zarejestrowany i ubezpieczony. Przebieg faktyczny 44300, stan bardzo dobry zdecydowana większość przebiegu jak nie całość przejechana po szosach co oględziny potwierdzą. Osobiście jeździłem raz w terenie i dwa razy po leśnej utwardzonej drodze

Szukałem dla siebie sporo czasu dobrej sztuki i taką udało mi się kupić.

Jednak doznałem ostatnio innego wymiaru jazdy R'ką 1150 GS no i stało się napaliłem

Motocykl ww. oryginalny łącznie z aku. ( który 5 dni temu po postoju ponad 2,5 miesięcznym odpalił bez problemów ), kolor niebieski ciemny, stopka centralna i boczna, osłony na ręce, wyższa szyba, stelaż monorack Givi, płyta Kappa monokey, kufer Givi monokey V 46 - nowy.

Motocykl nie wymaga wkładu: napęd ma przejechane ok 3000, systematycznie smarowany, klocki 20% zużycia, tarcze bez rantów, przednia opona 20% zużycia, tylna opona 50% zużycia, olej i filtr do wymiany w sierpniu 2011( po roku bo przebieg 2500 ), ubezpieczenie i przegląd roczny w czerwcu 2011, dla "dłubacza" można pokusić się jedynie o wymianę płynu hamulcowego.

Motocykl podczas pobytu w Polsce nie sprawiał żadnych trudności.

...wracam do tematu sprzedaży gdyż:

…jednak na długie trasy ( przeloty 600 - 800 km dziennie ) i dla dwóch osób, potrzebuję większego motocykla...

Od czasu styczniowego "oferowana" doszło:

1. Opona tylna nowa Metzeler Tourance

2. Gniazdo zapalniczki

3. Tankbag

4. Deflektor szyby 17 cm

.....w sierpniu przeszedł wymianę: filtry komplet, olej Motul 5100

Obecny przebieg 51100 i rośnie … w dalszym ciągu jeździ bez najmniejszych problemów, maszyna pracuje wręcz fantastycznie, podobnie też się prezentuje....

Motocykl jeździ w zasadzie po szosach, z trasy zjeżdża sporadycznie, nie lubię deszczu i błota więc omijam złą pogodę

W obecnym roku trasa 2750 - Polska- Chorwacja- Węgry- Polska, problemy „0”- spalanie bajecznie niskie średnio ok. 3,7 , oleju silnikowego nie dolewam zużycia brak, przyjemność i zadowolenie z maszyny 100 ! Fantastyczna sztuka długo szukana i nawet sporo przepłacona co uważam nie okazało błędem…. jednak powiedzmy sobie szczerze motor w trasie – dla jednej osoby + bagaż….

Mogę ze spokojnym sercem i odpowiedzialnością moralną polecić ten motor i oddać jedynie w dobre ręce, dbające o maszynę, nie żadnego rzeźnika….

Nie wymaga wkładu finansowego: dokładam kupione ( czekające ) nowe klocki przód, i świeca, napęd smarowany co 300 km, w zasadzie po umyciu nie widać zużycia….

Dla zainteresowanych zdjęcia wyślę na mail lub postaram się wkleić w tym tygodniu na stronie…

Cena z wyposażeniem dla klegów i koleżanki z forum 11 500 …POLECAM

Kontakt tel: 510 007 274

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla uatrakcyjnienia oferty zdjęcia mojej maszyny :lol: oraz atrakcyjna cena dla osób z forum 11 500 !!

20111016329.jpg

20111016328.jpg

20111016327.jpg

20111016333.jpg

20111016336.jpg

20111016344.jpg

20111016337.jpg

20111016340.jpg

20111016349.jpg

bez%252520rejestr.%252520II.JPG

bez%252520rejestr.%252520III.JPG

20111016339.jpg

20111016342.jpg

20111016345.jpg

20111016326.jpg

Oraz miejsce snu......

20111016354.jpg

Zapraszam do przeglądania wiem ze warto.

Dla zainteresowanych - lepszych zdjęć już chyba nie potrafię zrobić, kilka szt. więcej i większych rozmiarowo, mogę wysłąc na mail.

Zpraszam motocykl w realu wygląda fajniej.

:lol: Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam, bardzo miły właściciel i fajne moto:)

Independent nie patrz na odległość, nie takie trasy trzeba przelecieć aby dobre moto znaleźć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ładny, szkoda że tak daleko ... :lol:

Szukasz dobrego motka czy blisko?

Czasem warto podjąć ryzyko i pojechać daleko - na miłość nie poradzisz , a może czekać wszędzie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ładny, szkoda że tak daleko

nie bywasz czasem w Warszaiwe? :lol:

:shock: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bywam owszem ale nie motocyklem. Jednośladem obieram atrakcyjniejsze kierunki, zdecydowanie mniej zurbanizowane....

Za to zapraszam na ogledziny jest w Rzeszowie z czym porównać mojego GS-a, wiec wyjazd nie będzie daremny....

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...dziś, z dużym żalem :cry: , rozstałem sie z moim GS-em. Oby służył nowemu właścicielowi tak dobrze i bezawaryjnie jak mi, oraz bezpiecznie dowoził Go z powrotem do domu, po wielu ciekawych wyprawach….

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...tak z forum. Nie zamieszczałem ogłoszeń na Allegro czy otomoto, jedynie u nas i na kilki innych forach zaprzyjaźnionych klubów w mojej okolicy......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to napisz kto jest tym szczesliwcem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..i tu problem nie spytałem i nick ;) . Myśle iz sam się ujawni jak dotrze do domu...... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest mój ;)

NA forum jestem od kilku dni, ale tu zostanę ;)

Pozdrawiam i mam nadzieje że mi będzie słuzył

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomku co tam w planach, jakie moto?mam nadzieję że po naszych rozmowach telefonicznych jak szukałem moto, gdzieś się spotkamy, na jakimś zlocie może?

Pozdrowionka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomku co tam w planach, jakie moto?mam nadzieję że po naszych rozmowach telefonicznych jak szukałem moto, gdzieś się spotkamy, na jakimś zlocie może?

Pozdrowionka.

..mam obecnie sztuke na oku ale nie zapeszam.....

..jestem przekonany że gdzieś na trasie, kwestia czasu.....

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×