Skocz do zawartości
MeJustine

kupię Gs'a

Recommended Posts

witam, poszukuję Gs 650tki rocznik 2003-2007 (najlepiej od 2004). co ja będę pisać :lol: będzie to mój pierwszy motor, więc musi być sprawny, najlepiej z udokumentowaną historią. przebieg najchętniej do 40.000. mój mail: ankanina@wp.pl

; budzet ograniczony. dzięki!

ps. czymś na zloty trzeba jeździć :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że emocje sięgają zenitu. Dzisiaj się przywitałaś i dzisiaj byś chciała mieć kupione i to dobre i tanie ( co oczywiste ) Cierpliwości :lol: Jest tutaj kilka "forumowych" sztuk godnych rozważenia, ale nie wszyscy cały czas siedzą na łączach i patrzą w monitor. Daj sobie choć trochę czasu - chyba, że trafia Ci się jakaś prawdziwa okazja ( nie z opisu i mowy sprzedawcy - szczególnie jak znany jest że ... )

Jeszcze krótko do Twojego pytania co robić - co kupić? Uważam, że my jesteśmy po to, aby pomóc wychwycić dobre i złe rzeczy które są w motku, ale i tak mamy ograniczone możliwości, co do tego jak to wszystko wygląda w rzeczywistości ( bazujemy najczęściej na zdjęciach i opisach ) To przyszły właściciel sam musi podjąć decyzję - bo wszystkie konsekwencje i tak on poniesie.

Życzę dobrych decyzji i cierpliwości - motocykli nie zabraknie, a ciągle pojawia się coś nowego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku nie liczę na zakup dobrej maszyny za małe pieniądze. będę cierpliwie czekac :lol: ale to takie trudne :lol: jesteś drugim Jarkiem, który mówi mi: "spokojnie" :lol: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×