Skocz do zawartości
miskin

BMW F 650 ST

Recommended Posts

Cześć!

Skad jesteś? Efke ma do sprzedanie Logan, poszukaj w dziale "Sprzedam" Kupując od forumowicza bedziesz znał mnij więcej historie pojadu

Logan jest z miasta Łodzi

Jestem z Nysy, Szczerze bardzo napaliłem się na "efke" No do łodzi trochę mam wszak zaraz zabiorę się do lektury :lol: i poczytam co nieco o "BMW Logana" ;)

Witaj

Nie ten dzial ale powiem co zobaczylem

Motek po malowaniu tylnych zadupkow (brak takich czarnych nalepek co ochraniaja lakier przed butami), jakas dziura w liczniku - zapewne byl tam kiedys alarm. Przebieg nie taki straszny.

Co do ceny, wszystko zalezy w jakim stanie jest motor. Ja swoj bez kufrow i gmoli na dzien dzisiejszy wystawilbym za 7500.

Olej Motul 5100 nie nadaje sie do tego motocykla wiec jakbys kupowal to nawet nie bierz go od wlasciciela :lol:

No tak pomyliłem działy wybacz, dzięki za wypowiedz, właśnie kusza mnie te dodatki typu gmole i kufry. "Przyjechał" z Anglii na co zwrócić uwagę przy oględzinach? I co nie jest tak z tym Motulem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do mojego, to masz opisane wszystko, co było robione. Naturalnie dzielę się całą wiedzą, co do zrobienia jest. Ponadto ma komplet okufrowania. I nie spotkałem innej 650, która zupełnie zimna odpalała by w niecałe 0,5 sekundy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha- no i w przypadku mojej, nawet z kosztami tego, co do zrobienia zostało, to i tak nie przekroczy 7000, nawet jak znajdziesz jakiegoś drogiego mechanika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A - to o to chodzi - a już myślałem że chłop ma jakiś problem lub chce kupić motocykl ;)

Moim zdaniem 7000 PLN z olejem Motul5100 to za drogo :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co do mojego, to masz opisane wszystko, co było robione. Naturalnie dzielę się całą wiedzą, co do zrobienia jest. Ponadto ma komplet okufrowania. I nie spotkałem innej 650, która zupełnie zimna odpalała by w niecałe 0,5 sekundy.

moja też na takie pstryk pali ( doszedł kierunek?)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co do mojego, to masz opisane wszystko, co było robione. Naturalnie dzielę się całą wiedzą, co do zrobienia jest. Ponadto ma komplet okufrowania. I nie spotkałem innej 650, która zupełnie zimna odpalała by w niecałe 0,5 sekundy.

moja też na takie pstryk pali ( doszedł kierunek?)

Doszedł, dzięki- zapomniałem napisać. Straszny zapiernicz mam :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×