Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

Właśnie Mirku trzeba będzie sprawdzić. Ja mam dość daleko do jakiegoś sklepu z tymi modelami ciuszków. Ale jak ktoś ma blisko do takiego sklepiku, to mam prośbę o sprawdzenie i opinia jest tu mile widziana :beer: .

dokładnie, osoby będące w pobliżu sklepu proszone o opinie!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie.Na stronce sklepu nie mogłem znaleźć gdzie się to znajduje.Jeżeli niedaleko lubelskiego to ja mam sporo czasu i nie mam co z nim robić.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie.Na stronce sklepu nie mogłem znaleźć gdzie się to znajduje.Jeżeli niedaleko lubelskiego to ja mam sporo czasu i nie mam co z nim robić.

Wysłałem zapytanie do tej firmy gdzie znajduje się ich sklep. Jak odpiszą to zapodam go tu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sklep stacjonarny chyba nie istnieje. Gość sprzedaje głównie przez Allegro, a rzeczy chyba importuje indywidualnie z UK, tak jak motocykle używane.

Chociaż pewnie można się umówić na przymiarkę: http://www.baza-firm.com.pl/Odzie%C5%BC-sportowa/Lublin/Euroautomoto-Sklep-Internetowy-Barcoracingpl/pl/205157.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z ciuchów krajowych (chyba) znalazłem coś takiegohttp://metroracing.pl/ Ktoś ze znajomych kiedyś to nawet chwalil.Nigdzie nie moge znależć cen ale nie sądzę żeby było bardzo drogie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupowac bez sprawdzenia"przymiarki" to troszkę lipa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sklep stacjonarny chyba nie istnieje. Gość sprzedaje głównie przez Allegro, a rzeczy chyba importuje indywidualnie z UK, tak jak motocykle używane.

Chociaż pewnie można się umówić na przymiarkę: http://www.baza-firm.../pl/205157.html

No to ja mam rzut beretem.Zadzwonię i ewentualnie pojadę tylko trochę cierpliwości bo w poniedziałek albo we wtorek kładę się na parę dni do szpitala.Będą mi coś w nodze poprawiać i żelastwo wyrzucać.Jak się zorientuję to natychmiast napiszę co i jak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety, dlatego przy zakupach zdalnych prawo daje Ci 10 dni na zwrot bez podania przyczyny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja mam rzut beretem.Zadzwonię i ewentualnie pojadę tylko trochę cierpliwości bo w poniedziałek albo we wtorek kładę się na parę dni do szpitala.Będą mi coś w nodze poprawiać i żelastwo wyrzucać.Jak się zorientuję to natychmiast napiszę co i jak.

Fajnie, że podjąłeś temat. Wszystkiego dobrego z kolanem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja mam rzut beretem.Zadzwonię i ewentualnie pojadę tylko trochę cierpliwości bo w poniedziałek albo we wtorek kładę się na parę dni do szpitala.Będą mi coś w nodze poprawiać i żelastwo wyrzucać.Jak się zorientuję to natychmiast napiszę co i jak.

Dobra czekamy na jakieś informacje i szybkiego powrotu do zdrowia życzę :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kira mi nie leżą, ja jeżdżę w Nami a chciałabym kupić Tora :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam kapcie Daytona road star GTX dobra ochrona nogi, wygodne, nawet jak się zejdzie z motka to można swobodnie pospacerować, no i gore. Oczywiście jeśli ktoś nie ma ciśnienia na krosowe buty.

Wiesz, wszystko cacy, ale nie widziałam ich w damskich rozmiarach... (może źle patrzę/szukam?)

tak jest często - dla facetów fajne buty a dla babek shit...

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi Kira pasują :)

Wprawdzie są ciut przyduże. Zawirowania z rozmiarówką były niezłe - w międzyczasie producent ja zmienił i w S się ledwo wcisnęłam, a jak za 2 tygodnie przyszła M [nowy sezon, nowe rozmiary], to miałam sporo wolnego. Ale zostawiłam - mam przynajmniej zapas na przytycie :D

A byc może kupię Nami - jak nie znajdę nic lepszego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pan z moto challange od razu powiedzial, że rozmiarowka jest zawyzona :) S lezy bdb, ale przebieralnia jak... Korytarz heheh, zadnej zaslonki 'w tym swiecie wszyscy jestesmy rowni' :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo :D

:beer:

A - wczoraj sobie dokupiłam do kurtki nakładkę odblaskową [Vision Vest Macna] - w przyszłym sezonie zmierzam jeździć więcej po zmroku, a zawsze się boję, że mnie nie widać. Wygodna w użyciu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, wszystko cacy, ale nie widziałam ich w damskich rozmiarach... (może źle patrzę/szukam?)

tak jest często - dla facetów fajne buty a dla babek shit...

http://www.barcoracing.pl/10-damskie-kurtki-tekstylne proszę :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Andrzej - ale Doodek zacytowała wypowiedź o butach Daytona ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech butki Daytona i mnie się marzą i kask szczękowy,ale najpierw zmiana motka,czyli chytrusa w sobie trzeba obudzić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirku - szybkiego wyjścia z objęć miłosnych białej służby.

Doodek - zdania nie zmieniam ;)

Rampus, Andrzej - myślałem, że wiecie, że biednych na tanie nie stać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sklep jest tylko internetowy, natomiast siedzibę mamy w Lublinie.

Pozdrawiam

Paweł

506 250 034

Tosą namiary do gościa który zajmuje się tymi ciuchami :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirku - szybkiego wyjścia z objęć miłosnych białej służby.

Doodek - zdania nie zmieniam ;)

Rampus, Andrzej - myślałem, że wiecie, że biednych na tanie nie stać.

??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki, ale tak tanie w detalu to nie wiem ile ich zrobienie przez małe chińskie rączki może kosztować ;)

Jestem jednak zwolennikiem sprawdzonych modeli, rozwiązań. Sam wypróbowałem kilka "tanich" rozwiązań i zawsze kończyło się na tym, że jakoś to było. Nawet używane markowe ciuchy będą lepsze. Polo, Hein Gericke, niektóre Probikery z Louisa. Naprawdę teraz kupicie po przecenach super korzystnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podaj strony gdzie są takie po przecenach.....

Myślisz ,że te markowe sa przez kogo tworzone?

Moim zdaniem też przez małe rączki :ugeek:

Edytowane przez Andrzej 0 Rh-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Louis.de, hein-gericke.de, polo-motorrad.de

Sa chinskie i sa z Chin. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×