Skocz do zawartości
Maybe

Siemacie

Recommended Posts

Witam, witam.

Czyżbym był najmłodszym posiadaczem GS'a? Właściwie jeszcze nie posiadaczem bo ciągle kredyt spłacam :lol:

Pozdrawiam, łapka w górę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Najmłodszym, to znaczy ile? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każde okolice są dobre :) Przecież gdybyś urodził się w stajni, to i tak nie byłbyś koniem :lol: A śpiąc w garażu nie będziesz mechanikiem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawda, ale jeżeli miałeś 'przyjemność' poznać warszawiaka chama to wiesz o czym mówię :lol: jednak jeśli chodzi o zachowania na drodze to muszę przyznać że w większości przypadków jest ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To prawda, ale jeżeli miałeś 'przyjemność' poznać warszawiaka chama to wiesz o czym mówię :lol: jednak jeśli chodzi o zachowania na drodze to muszę przyznać że w większości przypadków jest ok.

Miałem, ale staram się nie generalizować i myślę, że wielu forumowiczów ze stolicy to potwierdzi :lol:

Poza tym- uwielbiam rasistowskie żarty, a na studiach mam kumpla z Zairu (Demokratyczna Republika Konga).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czegoś nie kleje, (...) Właściwie jeszcze nie posiadaczem bo ciągle kredyt spłacam (...)

Jesteś żyrantem czy jak?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj, no to masz bardzo blisko co najmniej 3 forumowiczów! i ładne tereny do pojeżdżenia w okolicy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Dobrze, że czujesz się najmłodszy - taki na zlocie zawsze się przydaje :lol: :lol: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie. Jestem współkredytobiorcą, a to z racji tego, że za mała zdolność kredytowa mi wychodziła. Co do sąsiada to mam nadzieję że do zobaczenia na trasie. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać Warszawiaka :lol:

Siła nas siła rośnie Panie i Panowie..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×