Skocz do zawartości
willard

kierunkowskazy elastyczne TOURATECH (2)

Recommended Posts

komplet (para) kierunkowskazow na tyl lub przod do malego GSa. Prod touratech, nr kat. 01-040-0209-0 . Za komplet z przesylka dalem 242 złote wiec 2 sztuki za 120 puszcze.

W zestawie 2 kierunki, podkladki, srubki, instrukcja. Funkel nowki. Mozna je zamocowac albo na przodzie albo na tyle (zamienne).

Zalozylem sobie 2 takie do przodu, ale tylu nie ruszam bo mam z holana stelaz i trzeba by sporo wiercic.

kontakt najlepiej mailem williard@poczta.fm lub 504800535

post-1031-13207110497341.jpg

Edytowane przez willard

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

elastyczne czyli gumowy odcinek ten z "żebrowaniem"? czyli to co najczęściej się łamie :twisted:

... akurat jakiś czas temu kupiłem nowe zwykłe :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokladnie tak, ten zebrowany jest gumowy i kierunek sie pieknie poddaje w dowolnej osi a potem wraca. ja rozwalilem sobie 1 przod przy glebie. jakbym mial te elastyki to by sladu nie bylo.

na dodatek TT sprzedaje tylko komplet 4 szt. a tyl jest dosyc schowany i ochroniony przed urwaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja właśnie najpierw pourywałem tylne butami spadając przy wykładaniu się w terenie :lol: przedni poszedł jak się dakar położył w wydme :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurde nikt nie chce takich zajebiaszczych kierunkow?? czy to kwestia ceny? ze 48 zl kosztuje zamiennik plastikowy? a rozumiem... nikt inny nie glebi tak zeby je lamac :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się nikt nie zgłosi do przyszłego miesiąca to pewnie je wezmę (w tym wymieniam napęd i rozrząd więc już dość wydatków). BTW plastikowy zamiennik w Toruniu kosztuje 15 zł!!!! :-D

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kurde nikt nie chce takich zajebiaszczych kierunkow?? czy to kwestia ceny? ze 48 zl kosztuje zamiennik plastikowy? a rozumiem... nikt inny nie glebi tak zeby je lamac :D

ode mnie nikt nie chce zajebiaszczych lusterek oryginałów nieco używanych :) nie ma łatwo... kryzys :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powoli Koledzy , powoli. Rozkręci się sezon to wszystko sprzedacie, jeszcze będą sobie wyrywać z rąk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

Kierunki aktualne ?? Jak tak to jestem chętny. Poszedł Priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

Kierunki aktualne ?? Jak tak to jestem chętny. Poszedł Priv.

Przeciez napisal ze "sold".

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

<idiota> nie zauważyłem :shock: Pośpiech ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×