Skocz do zawartości
Przem.ek

Pomoc w oględzinach Gs-a Trójmiasto

Recommended Posts

gratulacje

No no , tylko bez falstartów . Jak jutro się przejadę to będzie można uznać że transakcja udana :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak to, to kupiłeś bez sprawdzania tzw. "kota w worku"?

Przeczytaj cały temat to będziesz wiedział . Głównie chodziło mi o to żeby moto nie został uszkodzony podczas transportu ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak to, to kupiłeś bez sprawdzania tzw. "kota w worku"?

Przemku,

Twój imiennik jest od płacenia i jeżdżenia - resztę załatwili forumowicze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemku,

Twój imiennik jest od płacenia i jeżdżenia - resztę załatwili forumowicze ;)

Czy mi się wydaje , czy wyczuwam nutkę ironii? 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem na myśli tylko czy sam osobiście oglądał sprzęt przed zakupem

Sam osobiście nie oglądał , zdał się na opinię doświadczonych kolegów z forum , ale głupek :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam osobiście nie oglądał , zdał się na opinię doświadczonych kolegów z forum , ale głupek :)

Chyba ostatnie dwa wyrazy nie są niezbędne dla wcześniejszej informacji - moim zdaniem stwierdzenie: zaufałem oglądającym by wystarczyło.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze - jak ktos sie nie zna [np. jak ja ;) ], a siedział wcześniej na takim samym modelu, to tak naprawdę przejażdżka i oględziny nie jest niezbędna, bo po co :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba ostatnie dwa wyrazy nie są niezbędne dla wcześniejszej informacji - moim zdaniem stwierdzenie: zaufałem oglądającym by wystarczyło.

Ok panowie , bez napinki . Masz rację Jarek . Sorry Przemo .

Fakt jest taki że gdyby nie koledzy Max i Elektrician nie zdecydowałbym się na taki zakup "w ciemno" , nadarzyła się okazja szybkiego transportu , co oszczędza mi cały dzień ( albo dobę ) jazdy tam i z powrotem , więc zaryzykowałem ....

Pozdrawiam Przemek

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto nie ryzykuje ten nie jezdzi. ;) spoko - zadnych przytykow nie bylo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i dobrze, Przem.ek gratulacje, i przepraszam że nie mogłem pomóc. Ja "swojego" Dakara też kupiłem "w ciemno". Dostałem namiar do gościa, pojechałem do Warszawy, obejrzałem GO nawet nie dotykając, nie mówiąc o wsiadaniu i jeździe próbnej, wypiłem z właścicielem kawę u niego w domu i pojechałem do siebie, a za tydzień byłem właścicielem, i nie żałuję!I też Ci Przem.ek życzę zadowolenia z zakupu!-zmień podpis pod avatarem-chyba już nieaktualny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto stoi już w ciepłym garażu :) Przyjechało nietknięte , chłopaki profesjonalnie zabezpieczyli ładunek . Co do stanu motocykla , wszystko jest tak jak opisywali Max i Elektrician , silnik pali od dotyku i równo pracuje , wszystko działa jak powinno , moto jest w dobrym stanie , jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieję że tak już zostanie :)

Oczywiście nie obyło się bez jazdy próbnej przy padającym śniegu .

Można powiedzieć że dzięki rejstracji na tym forum i uprzejmości kolegów kupiłem moto bez wychodzenia z domu :)

Jeszcze raz dzięki Elektrician i Max , zaoszczędziłem dzięki wam mnóstwo nerwów i czasu , jestem waszym dłużnikiem ! Jeżeli ktoś będzie miał jakieś moto do obejrzenia w mojej okolicy to oczywiście służę pomocą .

Edytowane przez Przem.ek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszę sie Przemek że jest ok, kamień z serca mam nadzieję że polatasz kilka sezonów spokojnie. Wszystkiego dobrego.

Edytowane przez elektrician

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elektrician, mój post nie zawierał nawet grama złośliwości :shock: (nawet nie próbuj tak myśleć! 8-) ). Tym bardziej, że gdyby nie pilny wyjazd do Warszawy pojechałbym z Wami do Kartuz o czym mówiłem Ci przez telefon. Fakt, Dakara kupiłem w ciemno i na pewno teraz bym już tak nie zrobił, chociaż się nie naciąłem (na szczęście). Dlatego podziwiam odwagę Przem.ka że zdecydował się na taki zakup. Poza tym, Elektrician, ale zobacz jakie masz zaufanie na forum.. :mrgreen: . :-P Nie ciśnieniuj, pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega Przemek zdał się na opinię doświadczonych forumowiczów i dzięki nim ma teraz swoje upragnione moto. A z tego co pisał to jest zadowolony i to jest najważniejsze! W końcu po to tutaj miedzy innymi jesteśmy żeby sobie pomagać. Gratuluje Przemek zakupu i nich jeździ jak najdłużej!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszę sie Przemek że jest ok, kamień z serca mam nadzieję że polatasz kilka sezonów spokojnie. Wszystkiego dobrego. Poprzedniego mojego postu nie bież do siebie, musiałem napisać bo nie lubię takich przypałów. Pozdro

Nie biorę tego do siebie , w sumie nie wiem do kogo to było .... Spokojnie, po co te nerwy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przepraszam wszystkich namieszałem, to chyba to zaufanie ciąży trochę i czasem człowieka poniesie. Cykli to nie było do Ciebie ani do nikogo przepraszam jeszcze raz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elektrician, mój post nie zawierał nawet grama złośliwości :shock: (nawet nie próbuj tak myśleć! 8-) ). Tym bardziej, że gdyby nie pilny wyjazd do Warszawy pojechałbym z Wami do Kartuz o czym mówiłem Ci przez telefon. Fakt, Dakara kupiłem w ciemno i na pewno teraz bym już tak nie zrobił, chociaż się nie naciąłem (na szczęście). Dlatego podziwiam odwagę Przem.ka że zdecydował się na taki zakup. Poza tym, Elektrician, ale zobacz jakie masz zaufanie na forum.. :mrgreen: . :-P Nie ciśnieniuj, pozdrawiam!

Co do odwagi to bez przesady , partyzantem nie jestem . Przemyślałem mocno za i przeciw , a że nie kupiłem promu kosmicznego Columbia za miliardy dolarów tylko moto za 7500zł to nie ma co przesadzać . Auta bym tak nigdy nie kupił (dla siebie), ale tutaj cena była atrakcyjna , sprzedawca nie był typowym handlarzem-ściemniaczem , koledzy obejrzeli moto i potwierdzili tylko stan motocykla , i już :) Wyjazd do Kartuz kosztowałby mnie jakieś 600zł plus minimum kilkanaście godzin za kółkiem , a znajomy przywiózł mi go za 100zł bo i tak jechał do mnie . Dodam że sprawdził papiery na miejscu , numer ramy itd i dopiero wtedy zapłacił za motor , w między czasie dostałem dokładne zdjęcia motocykla od właściciela . Stwierdziłem że w razie jak mi się moto nie spodoba , odejmę 500zł od ceny(które i tak wydałbym na wyjazd do Kartuz) i sprzedam go za 7tys ,prędzej czy póżniej ktoś by go kupił . Reasumując , z mojego punktu widzenia ryzyko było niewielkie . Jak to mówią , "Kto nie ryzykuje ten nie ma" , ja w swojej pracy często ryzykuję , już się przyzwyczaiłem ;)

Proszę się nie denerwować , historia zakończyła się happy endem , dziękuję wszystkim za pomoc .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elektrician, musimy przy najbliższej okazji pojeździć trochę, trzeba się odstresować 8-) Pojedziemy sobie np...do Przem.ka!he,he! :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla złagodzenia atmosfery mam kilka pytań natury technicznej , a mianowicie :

Ponoć moto jest obniżone , chciałbym przywrócić go do oryginalnej wysokości , przyglądałem się zawieszeniu i szczerze mówiąc nie wiem które elementy z tyłu trzeba wymienić , bo z przodu to rozumiem że tuleje w lagach ?

Może jest ktoś na forum kto chciałby obniżyć sobie Gs-a ?

Chcę przystosować go trochę na dłuższe trasy , m.in zamontować gmole i kufry aluminiowe .

Może coś polecicie w ludzkiej cenie , wiem że są rodzime firmy które produkują taki sprzęt , jakieś doświadczenia?

No i chyba szybę touring trzeba założyć bo teraz to łeb urywa , tylko totalnie nie mam pojęcia jaką wybrać ...?

Dzięki za sugestie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elektrician, musimy przy najbliższej okazji pojeździć trochę, trzeba się odstresować 8-) Pojedziemy sobie np...do Przem.ka!he,he! :mrgreen:

Zapraszam , mamy w okolicy piękne trasy , np. na Jakuszyce .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W temacie obnizenia poszukaj troche na forum kilka razy poruszalismy ten temat.

Najlatwiej sprawdzic - zajrzyj pod moto - pokaz co tam masz za laczniki zawieszenia. Jaka dlugosc? Po drugie - lagi... czy sa na zero z polkami? Po trzecie amortyzator - nie bedzie tego widac, ale obnizony ma takie dystanse na tloczysku. Po czwarte - nozka boczna i centralna? Jakiej sa dlugosci?

Czekamy na odp. - moze w jakims stosownym watku? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×