Skocz do zawartości
veris

Kupie Kierownice

Recommended Posts

Ma ktos może niepotrzebna kierownice?:)

Najlepiej Prostą i z miejscem na przewody do podgrzewanych manetek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam krzywą jak interesuje Cię prostowanie jej. Miejsce na przewody jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam krzywą .

Nie widziałem, ale na tym etapie mogę w ciemno zaproponować prostowanie - zdjęcie by pomogło ocenić stan i pozwoliło na wstępną ocenę z czym mamy do czynienia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widziałem, ale na tym etapie mogę w ciemno zaproponować prostowanie - zdjęcie by pomogło ocenić stan i pozwoliło na wstępną ocenę z czym mamy do czynienia ;)

Nie widziałem, ale na tym etapie mogę w ciemno zaproponować prostowanie - zdjęcie by pomogło ocenić stan i pozwoliło na wstępną ocenę z czym mamy do czynienia ;)

Jarek, jak coś to podeśle Ci również moja kierownicę. Musze ja tylko zdemontować i zrobię fotki. U mnie to kwestia raczej kosmetyczna, ale sam nie dam rady...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak veris zainteresowany będzie kierownica to tez wrzucę fotki do obdukcji przez Jarka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek podeśle Ci może jakoś moją, jest bardzo krzywa (właściwie to z jednej strony wręcz "idealnie w linii prostej") i zawadza w garażu od 2-3lat, jak sobie poradzisz to i jakiś pożytek z niej zrobisz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek podeśle Ci może jakoś moją, jest bardzo krzywa (właściwie to z jednej strony wręcz "idealnie w linii prostej") i zawadza w garażu od 2-3lat, jak sobie poradzisz to i jakiś pożytek z niej zrobisz ;)

Jesli rurka nie jest załamana w miejscu zgięcia to śmiało można wyprostować :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×