Skocz do zawartości
krawiec277

Zdecydowanie kupie "DAKARA" 2004-2006

Recommended Posts

Witam wszystkich

Chcę zakupić Dakara interesują mnie roczniki od 2004 do 2006 , oczywiście w dobrym stanie ,

Nie będe się wiecęj rozpisywał chyba wszystko jasne ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego o którym pisze MeJustine sprawdzałem jakieś 2-3 m-ce temu, wtedy to była LIPA :sad:

Ale jest coś nowego na alledrogo,

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-f650gs-2007-i2044848336.html#tabsAnchor

jeśli jesteś zainteresowany, to wrzuć temat na "nowości z otomoto", może ktoś z Forumowiczów wie coś więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mguzzi poczytaj dobrze temat "nowości otomoto" o nim wszystko juz zostało napisane, nawet kilka razy :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego o którym pisze MeJustine sprawdzałem jakieś 2-3 m-ce temu, wtedy to była LIPA :sad:

Ale jest coś nowego na alledrogo,

http://allegro.pl/bm...html#tabsAnchor

jeśli jesteś zainteresowany, to wrzuć temat na "nowości z otomoto", może ktoś z Forumowiczów wie coś więcej.

a czemu lipa? może warto napisać o nim w nowościach, bo też go tam kiedyś wrzucałam

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Parę miesięcy temu gdy szukałem Dakarka dla siebie, to ogłoszenie było na mobile.eu. Okazało się, że motorka tak naprawdę nie ma do kupienia. Wg mnie Sprzedający (MM z Nadarzyna) po prostu sonduje rynek.

Co nie zmienia faktu, że warto zadzwonić i sprawdzić, może moto jednak jest już do kupienia, albo Sprzedający może sprowadzić inny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

mam właśnie takiego 2006 r w super stanie ale chcę go zamienić 800 setke nie mam zdjęć bo za bardzo nie wiem jak się je tu wkleja . Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę Ci je jakoś wysłać

chociaż uważam,że najlepiej samemu zobaczyć i sprawdzić . Wiem bo kiedy sam szukałem to zdjęcia jak nowego a na miejscu tragedia . Oczywiście jest zarejestrowany w Polsce zakupiony z Niemiec

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

mam właśnie takiego 2006 r w super stanie ale chcę go zamienić 800 setke nie mam zdjęć bo za bardzo nie wiem jak się je tu wkleja . Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę Ci je jakoś wysłać

chociaż uważam,że najlepiej samemu zobaczyć i sprawdzić . Wiem bo kiedy sam szukałem to zdjęcia jak nowego a na miejscu tragedia . Oczywiście jest zarejestrowany w Polsce zakupiony z Niemiec

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Witaj przydały by się jakieś fotki , cena , możesz przesłać na emaila krawiec277@wp.pl , z jakich okolic jesteś ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No pochwalcie się tu na forum, może coś się znajdzie ciekawego na tych zdjęciach.. :mrgreen: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

mam właśnie takiego 2006 r w super stanie ale chcę go zamienić 800 setke nie mam zdjęć bo za bardzo nie wiem jak się je tu wkleja . Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę Ci je jakoś wysłać

chociaż uważam,że najlepiej samemu zobaczyć i sprawdzić . Wiem bo kiedy sam szukałem to zdjęcia jak nowego a na miejscu tragedia . Oczywiście jest zarejestrowany w Polsce zakupiony z Niemiec

Pozdrawiam

Czekam kolego na jakieś fotki !!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kolega co oferował się , że ma na zbyciu dakara ze Starogardu Gdańskiego jakoś umilkł ....

Co się stało ... może już sprzedał....

Nikt nie ma Dakara..... :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×