Skocz do zawartości
lorsol

Witam z 3miasta

Recommended Posts

Witaj

Pamiętajcie, przez las jeździmy tylko drogami udostępnionymi (oznakowanymi). Las to jest dom bardzo wielu istot . Czy chcieli byście żeby np. DrKowy zryrał wam salon, raczej wątpię.

pozdrawiam ZWIERZ

Wypraszam sobie.. zawsze jeżdżę przez las, a nie ryję po lesie (a to zasadnicza różnica), jeśli już uskuteczniamy takie wycieczki personalne :roll: , niektóre rzeczy trzeba od razu sprostować, żeby nie było niedomówień... :evil: albo nie rozumiem dowcipu :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypraszam sobie.. zawsze jeżdżę przez las, a nie ryję po lesie (a to zasadnicza różnica), jeśli już uskuteczniamy takie wycieczki personalne :roll: , niektóre rzeczy trzeba od razu sprostować, żeby nie było niedomówień... :evil: albo nie rozumiem dowcipu :oops:

Więc prostuję natychmiastowo. post był w formie delikatnego humoru z nutką ironii. Nie był do nikogo personalnie skierowany.

"Czy chcieli byście żeby np. DrKowy zryrał wam salon, raczej wątpię." - chodziło mi o uświadomienie jazdy po "domu" istot żyjących w lesie , a nie że Danielu Ty ryrasz las. Jeżeli Cię to dotknęło to przepraszam i po stokroć biję się w piersi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc prostuję natychmiastowo. post był w formie delikatnego humoru z nutką ironii. Nie był do nikogo personalnie skierowany.

"Czy chcieli byście żeby np. DrKowy zryrał wam salon, raczej wątpię." - chodziło mi o uświadomienie jazdy po "domu" istot żyjących w lesie , a nie że Danielu Ty ryrasz las. Jeżeli Cię to dotknęło to przepraszam i po stokroć biję się w piersi.

Już się bałem... :D myślałem że i Ty Brutusie przeciwko mnie :lol: :beer:

Czego nie napiszesz to źle... po polach nie, po lasach nie, na ulicy za szybko też nie.. kurwa jak tu żyć Panie Premierze? :lol: wychodzi na to że lepiej siedzieć, pierdziec w stołek i pisać pierdoły na forum zamiast się przejechać i przewietrzyć umysł :)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już się bałem... :D myślałem że i Ty Brutusie przeciwko mnie :lol: :beer:

Nie ,no coś Ty, ja nigdy. :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×