Skocz do zawartości
MiKo

F650tki i GSy na części

Recommended Posts

jako że subskrybuje alledrogo co dzień, postanowiłem że będę tu Wam wklejał na bieżąco aukcje z Polski naszych maszynek na części. Na celu mam ułatwienie Wam szukania i coś w rodzaju "szybkiego powiadamiania o nowych aukcjach" , a nie reklamę sprzedających :D to tak wyjaśnienie na wszelki wypadek :mrgreen:

-----------------------------------

F650GS 00-04(?) na części

aukcja do 20.06.10

http://www.allegro.pl/listing.php/search?string=bmw+gs&us_id=12704947&country=1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć :) ja będę miał dużo gratów do F 650 GS 2002rok , właśnie kupiłem jednego na części, postaram się jeszcze w tym tygodniu zamieścić zdjęcia tych gratów :) pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na pewno mam stelaż do BMW F650 GS pod oryginalny kufer BMW, zamek chyba można przełożyć z dotychczasowego bagażnika :) jak coś to pytać cena - 170 zł, no i siedzenie - cena 120 zł,

http://allegro.pl/item1053361087_oryginalny_stelaz_do_bmw_f_650_gs_f650_okazja.html

http://allegro.pl/item1053361119_oryginalne_siedzenie_do_bmw_f_650_gs_f650_02.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eee Miłosz a jakaś zniżeczka dla kolegów z forum ? :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehehe, coś się pomyśli :), będę miał do sprzedania jeszcze, silnik i osprzęt, układ wydechowy, praktycznie cały układ hamulcowy (bez abs), plastiki (kolor niebieski metal - nie za ładne więc do malowania), koła, zawias tył i przód, lampy, elektryka. jak coś to pisać na priv :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Milobass

Czy Będziesz miał może w sprzedaży osłonę łańcucha (tę plastikową, do której przykręcany jest "pampers" :) na tylne koło). Jak tak to rezerwuję :)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam, a chodzi Ci o sama osłonę czy też o tego pampersa ? bo pampersa nie mam, ale sama osłona łańcucha chyba jest cała sprawdzę w tygodniu co i jak i dam Ci znac , pozdro :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no mi by sie też pare rzeczy przydało :) jakąś liste zrób czy coś :)

np tylną lewą stopke pasażera bym kupił, błotnik tylny, lewe oprzyrządowanie kierownicy (dokładnie dwa guziki:)), owiewke prawy przód :) masz coś z tego ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lewe oprzyrządowanie kierownicy (dokładnie dwa guziki:)),

spóła!!! ja łyknę wihajster od kierunków :) :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam, a chodzi Ci o sama osłonę czy też o tego pampersa ? bo pampersa nie mam, ale sama osłona łańcucha chyba jest cała sprawdzę w tygodniu co i jak i dam Ci znac , pozdro :)

Tylko o osłonę ale oryginalną żebym mógł pampersa dokręcić :)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lewe oprzyrządowanie kierownicy (dokładnie dwa guziki:)),

spóła!!! ja łyknę wihajster od kierunków :) :mrgreen:

jestem za, bo ja potrzebuje długie światła i klakson :) to nawet można by na allegro coś ustrzelić jak tu nie wyjdzie :) tylko kwestia dogadania podziału ceny: 50/50 czy 66/33 bo ja biore dwa guziki a Ty jeden :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja biore ten najskomplikowańszy, ale nie potrzebuje wiązki kabli więc może być 66/33 :) tylko kto wtedy pokryje pozostały 1% ceny ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja biore ten najskomplikowańszy, ale nie potrzebuje wiązki kabli więc może być 66/33 :) tylko kto wtedy pokryje pozostały 1% ceny ? :)

ten 1% zostawimy dla mojej babci. Jeszcze nie wróciła z wyjazdu harcerskiego i nadal niema szczoteczki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stan wizualny jak na fotce idealny :D ciekawe czy mają wiatraczek za 1,22 PLN z VATem :)

Jeśli koleś śledził nasze wątki to pewnie chce najwięcej za.. siedzenie :) bo każdy prawie chciał sie zamienic na niższe/wyższe :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zasadniczo sprzedając wszystkie części może uzyskać zdecydowanie większy przychód niż sprzedając cały motocykl, wiec moim zdaniem, jeśli uczciwe napisał że "cały na części" to ta cena jest uzasadniona :) Jakby sprzedawał nie na czesci to 60% ceny powinien wziąć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jackx, oddam ci swojego po kosztach :-), sprzedasz na czesci hehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×