Skocz do zawartości
Paolo

Hej witam Wszystkich!

Recommended Posts

Witam ponownie. Raz już się przedstawiałem, ale wtedy nie miałem jeszcze motocykla. Teraz jestem już szczęśliwym posiadaczem pięknej srebrnej F650GS garażowanej w W-wie.

Chętnie dołączę do moto grupy na polatanie po lub wokół Warszawy.

Zastanawiam się też nad wyjazdem na zlot organizowany przez Was w Bieszczadach (niedaleko mojego rodzinnego Przemyśla), ale nie wiem jakie są zasady co do uczestnicwa. Czy trzeba wykazać się jakimś stażem na forum?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :beer: Podstawowe zasady to chęci więc już się kwalifikujesz - do zobaczyska :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa w górę!!

Paolo - myślę że jest kilka punktów które należałoby spełniać aby przyłaczyć się do zlotu - tak w kilku słowach:

- dystans do siebie (forumowi złośliwcy nie mają litości)

- dystans do Bajera (przebiera się w damskie ciuszki)

- dystans do forumowych dziewcząt (robią dziwne rzeczy z facetami - a później Ci przebierają się w damskie ciuszki - patrz wyżej)

- lubienie wycieczek motocyklowych - jednak formuła "wokół komina" została tutaj zamieniona na "do marketu"

- motocykl musi działać w 100%tach - inaczej nasi "diagności" nie będą mieli spokojnego snu (albo uzyją Twojej maszyny jako Pokazowego Egzemplarza)

- polityczno-religijne dyskusje są mile widziane we własnym gronie - najlepiej w odpowiednim do tego miejscu (kościele/sejmie)

myślę że pozostało jeszcze kilka punktów - ale zostawię je dla reszty ;-)

Nic się nie bój - sam pojadę po raz pierwszy więc najwyżej założymy sobie grupę wsparcia :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć:) Po okolicy dalszej lub bliższej polatać zawsze można:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :)

Wycieczki na moto nigdy nie są za dalekie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

- dystans do Bajera (przebiera się w damskie ciuszki)

Chciałbym zdementować plotki, wcale się nie przebieram w damskie ciuszki.

Ze wszystkich już wyrosłem :mrgreen:

Wpadaj na Zlot, lista jeszcze nie jest zamknięta :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ponownie

Gratuluję zakupu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ponownie. Raz już się przedstawiałem, ale wtedy nie miałem jeszcze motocykla. Teraz jestem już szczęśliwym posiadaczem pięknej srebrnej F650GS garażowanej w W-wie.

Chętnie dołączę do moto grupy na polatanie po lub wokół Warszawy.

Zastanawiam się też nad wyjazdem na zlot organizowany przez Was w Bieszczadach (niedaleko mojego rodzinnego Przemyśla), ale nie wiem jakie są zasady co do uczestnicwa. Czy trzeba wykazać się jakimś stażem na forum?

Witaj! "Stażem ..." powiadasz...hmm??? :shock: :-D Jeśli masz 2oo, mocną głowę, potrafisz spać jak nietoperz i pić wodę ze strumyka to sie kwalifikujesz!!! :twisted: :twisted: :twisted: :-D Wpisuj sie na listę i ćwicz 4 litery jeśli wcześniej nie jeździłeś bo może Ci siedzenie zdrętwieć! szczególnie jeśli w Bieszczady będziesz jechał przez Rumunie a są tu tacy :!: :-D :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×