Skocz do zawartości
Logan

Honda NC 700 X 2012

Recommended Posts

Nie pasuje mi to do innych działów, więc piszę tutaj. (Wstęp jak w wątku o V-Stromie)

Dziś byłem w Profi (salon Honda/Suzuki/KTM w Łodzi). Niestety brak egzemplarzy do jazdy testowej (raptem jedna ta Hondka na salonie i już gotowa do odbioru przez klienta), więc moto tylko "dotknięte". Na szczęście w przeciwieństwie do Suzuki, ten model doczeka się egzemplarza testowego, więc relację poszerzę o wrażenia z jazdy.

Szczerze, to nie wiem, czego się spodziewałem. Schowek w miejscu baku był dobrym pomysłem, ale nie to decyduje o ocenie motocykla. Obrotomierz w postaci paska, siodło podniesione w porównaniu do wersji S, prześwit mały, skoki zawieszeń śmieszne. Na żywo motocykl traci to uterenowione wrażenie, które zrobiły zdjęcia. Boczne "kufry" (wg strony honda.pl 30-litrowe) przypominają pudełka śniadaniowe. Ten motocykl nie nadaje się nawet na szutry. Sytuację ratuje cena, jeżeli ktoś koniecznie chce kupić nowego motonga, jednak po dzisiejszej wizycie widzę, że gdy odłożę jeszcze z 5-10 tys. poproszę forumową brać o pomoc w dobraniu dobrze utzymanego G650GS.

Podsumowanie: Typowa maszyna do miasta, tyle, że wyżej siedzisz.

Swoją drogą- jak tylko będę miał jakiś luźny dzień- wybieram się do Liberty Motors, bliżej zapoznać się z G650GS i Sertao. Relacja pewnie tego samego dnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przecież to jest na 17" kołach

ostatnio oglądałem u karlika i ten fakt zdyskredytował motocykl

jak sie przejadę to podzielę wrażeniami

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przecież to nie jest enduro. 90% tych motocykli nie zobaczy nawet szutru.Dokładnie tak, jak DL. Więc po co inny rozmiar kół? 17 na czarnym sprawuje się bardzo dobrze a i do spokojnego przejechania się po gorszej drodze wystarczy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przecież to nie jest enduro.

A co to ma wspólnego z ENDURO?

Chyba paliwo -)

Honda%20NC%20700X%2012%20%204.jpg

32449_2012_ktm_Enduro_690_Enduro_R.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko zastanawia mnie, po co nazywają to crossoverem :/ to ma być motocyklowy odpowiednik HR-V?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy test porównawczy przeczytałem tu

http://www.motorradonline.de/vergleichstests/honda-nc-700-x-und-bmw-g-650-gs-einsteiger-motorraeder-im-test/404849

w języku Goethego... ogólnie chwalili zawieszenie, jakość wykonania, hamulce.

BMW górą jeśli chodzi o silnik ale test wyłącznie "asfaltowy"

Też się zastanawiałem czy warta jest grzechu, ale jakoś bardziej mi singiel podchodzi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×