Skocz do zawartości
jahoo89

Kawka i proźba...

Recommended Posts

Jako że mój osobisty ojciec nosi się z zamiarem zakupu motka dla siebie, znaleźliśmy w miarę ciekawy egzemplarz w Wołczynie...

http://otomoto.pl/kawasaki-zephyr-zr-550-M3171441.html

I tu pojawia się gorąca prośba czy ktoś z okolicy mógłby ogólnie rzucić okiem na maszynkę?

Z wawy to prawie 300 km a żeby się przekonać że to jakiś ośmioślad :P to mi się nie uśmiecha tyle kręcić po Polszy.

Oczywiście za pomoc odpłacę się w znanej walucie :beer: przy najbliższej okazji!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przczytałem groźba, ach te dysleksje.. :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedzenie chyba strasznie niskie, akcesoryjne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie oryginalnie takie "klepisko" przynajmniej kilka egzemplarzy które oglądałem miały dokładnie takie same siodełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam (mój pierwszy wpis tutaj) ;))

Bardzo mnie rozbawił ten post, ponieważ z uwagi na to, że szukam swojego pierwszego moto, wczoraj byłem oglądać motorki... właśnie u Artura w Wołczynie :D

Też mi się podoba ta Kawa, ale chyba dla siebie szukam jakiegoś duala (stąd moja wizyta na tym zacnym forum).

Niestety, nie wniosę nic merytorycznego do tematu, bo nie mam bladego pojęcia o motocyklach jeszcze - jak już wspomniałem sam szukam swojego pierwszego moto. To co mogę powiedzieć, to że sprzedawcę (Artura) polecili mi znajomi z Opola i osobiście wzbudził moje zaufanie ;)

Pozdro!

Wiktor

Edytowane przez Wiktor

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×