Skocz do zawartości
Wiktor

eFka '94

Recommended Posts

Witam,

znalazłem takie ogłoszenie: http://allegro.pl/bmw-f650-super-dodatki-kufry-mlawa-warszawa-krakow-i2365177260.html

Pisałem ze sprzedającym - moto ma do wymiany opony, co jest gotów uwzględnić w cenie (-500 zł). Dodatkowo są do niego 2 kufry (czerwone niestety) GIVI.

Jaka jest Wasza opinia?

Dodatkowe zdjęcia od sprzedającego:

DSCN5006.JPG

DSCN5005.JPG

2012-05-26.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto dość ładne

Kufry ochydne ale są więc nie ma co płakać nad kolorem - podobno kolorem się nie jeździ

cena jak na rocznik kosmiczna

opony to wiesz

Generalnie jeżeli jest w takim mega, giga, hiper, super stanie to może i warto ale nie za te pieniądze. Musiałby z 1tyś zejść z ceny - tak mnie się wydaje.

Z drugiej strony wszystko zależy jak długo zamierzasz nim jeździć. Bo jeżeli rok to daruj sobie, stracisz sporo na sprzedaży, jeżeli kilka sezonów to warto się zastanowić.

Pamiętaj, że sprzedawcy stosują trick walenia olbrzymiej ceny.

Edytowane przez Centrino
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To samo powiedział mój kolega. Do sprzedawcy napisałem, że byłbym skłonny go kupić za 6500 (nawet napisałem że bez kufrów), w odpowiedzi dostałem informację, że może opuścić 500 zł z ceny, ale chciałby moto oddać razem z kuframi (z opisu aukcji wynika, że kufry nie są uwzględnione w cenie). Centrino, wg Ciebie rozsądna cena to 6500 zł (ale z kuframi)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6500 to też nie do końca rozsądna cena ale jeżeli już to z kuframi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eh, jak tak dalej pójdzie, to nie kupię motóra w tym sezonie - wszystko albo sprowadzane z niewiadomą historią albo drogie. Ale nie chcę niczego robić na siłę, więc będę cierpliwie czekać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mówię NIE.

Sprawdzić możesz - choć nieco daleko :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe za ile same kufry by puscil ;) Przemalowac zawsze mozna. A i teraz widac, dlaczego moj stelaz na kufry jest lepsiejszy ;) W tej efce kufry calkowicie zaslaniają kierunkowskazy :)

Tak jak mowia chlopaki - cena spora, ale jesli moto jest utrzymane itp to masz sporo wydatkow uciętych. Ja kupilem 95 taniej ale wsadzilem w nia troche juz kasy wiec, szczerze mowiac, jakbym za nia te 7 mial dostac to by cena byla uczciwa w stosunku do tego, co przy moto zostalo zrobione.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6500 tys. za eFke z 94 to dużo i wydaje mi się, że nawet te kufry nie mogą aż tak podbijać ceny

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale faktem jest, że chcę kupić motor, zobaczyć czy złapię bakcyla i wtedy na przyszły sezon ewentualnie w miarę możliwości finansowych pomyśleć o czymś bardziej docelowym. Chociaż nie wykluczam, że taka eFka by mi wystarczyła na dłużej. Ciężko powiedzieć, takie wróżenie z fusów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli stac Cie na eksperymenty to bierz tanszą efkę, pojeździj rok, nie wkładaj nic w nią kasy prócz koniecznych elementów i potem zmieniaj. Ale to chyba tylko, jak masz pewnosc, ze po roku bedziesz chcial zmienic. Bo jak nie, to wlozysz w efke tyle, ze wyjdzie Cie tak, jak ta, albo i wiecej.

Generalnie moto jest wdzieczne jako pierwsze - nie jest pieruńsko mocne, ale wystarcza, by w mieście dać puszkom popalić a i w trasie da się spokojjnie polatać. A, jak złapiesz bakcyla, to potem będziesz miał pełną głowę pomysłów dopiero.

Mnie, po niecałym roku nosi juz na coś większego/ ciut mocniejszego (CBF 600s) ale ja akurat to psychol jestem bo ja zawsze chce cos innego. Tak, jak to mowia ''The grass is always greener on the other side of the fence'' czyli po polskiemu coś w stylu ''cudze chwalicie, swego nie znacie'' :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mocą to jest tak, że ile by nie było to i tak zawsze jest za mało :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za cieńki jestem na motocykl o większych osiągach. Mnie moc eFki w zupełnosci wystarcza. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie ciekawi po co go w ogóle wystawia w Mławie??? Kurcze płaci za ogłoszenie i nie wie czy sprzeda, a Krakusy na stówę biorą...gdzie sens, gdzie logika??? I przypomina mi się kawał:

Na lekcji biologii Jasiu puścił bąka. Dostał op i pani kazała mu wyjść za drzwi...

Stoi tak za tymi drzwiami i myśli sobie:

Gdzie sens, gdzie logika.. ja tu stoję i oddycham świezym powietrzem, a Oni siedzą w tym smrodzie?? :)

Co do samej ceny, to jeżeli jest to egzemplarz w doskonałej kondycji, to czemu nie??? Czasami warto wydać więcej i cieszyć się jazdą.

Zapamiętaj jeszcze jedno Wiktor: OKAZJA - czegoś takiego nie ma, czasami się uda, czasami się wtopi.

Z mocą to jest tak, że ile by nie było to i tak zawsze jest za mało :)

To tak jak z kasą... każdemu mało :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do samej ceny, to jeżeli jest to egzemplarz w doskonałej kondycji, to czemu nie??? Czasami warto wydać więcej i cieszyć się jazdą.

Zapamiętaj jeszcze jedno Wiktor: OKAZJA - czegoś takiego nie ma, czasami się uda, czasami się wtopi.

No ja właśnie nie szukam okazji, ale jak wszyscy mówią, że to przepłacanie to z drugiej strony przepłacać też nie chcę ;)) Wolę wydać na lepszy ciuch.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On jest z Krakowa - to się pewnie już sprzedał :)

Mówimy o motorze czy handlarzu? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motor z Krakowa... Handlarzyna ze Szczecina :)

Wygląda przyjemnie, łańcuch ma jeszcze zapas naciągu... kuferki są... oglądać, jak pasuje to brać i cieszyć się...

Ja ciągle powtarzam, że z moto się żenił nie będziesz!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja ocena wyglądałaby tak: kuferki są, kolor niegłupi, dwa koła i kierownica do kompletu - biorę :D Myślicie, że mam szansę wybrać dobrze? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta czerwona z Krakowa zdecydowanie rozsądniejsza . Ale od handlarza i należy ją dokładnie obadać ,/ Bardzo dokładnie , szczególnie poprosić o wszelkie papiery .

Edytowane przez komir

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×