Skocz do zawartości
tejk

Ja chyba też sprzedam swojego GS

Recommended Posts

bo się jeszcze uplouduje :)

Ja mam tylko Neo down20mb/up1mb :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nadal pokazuje że niedostępny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten film jest niedostęny ponieważ jest zbyt długi :D:D:D:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedałeś czy aktualne?

Nie było mnie kilka dni, urlop. :)

Tak tak dalej aktualne motorek cały czas jest na sprzedaż. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po tym co widać na filmiku i biorąc pod uwagę wiek motonga,to zadbana bestia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tejk; w sumie to jestem chyba zainteresowany .

Poczytałem trochę twoje posty:

Zakup GS w Warszawie -prawie(długie debaty na forum) ..... a potem urwało się i nagle szybki zakup bez pytań na forum nie wiadomo gdzie (czyby to był taki pewniak?byłeś sam po moto czy ogl.mechanik?)

Miałeś troszkę się pochwalić sprzętem w odpowiednim wątku i poopowiadać - a tu nic (czyżbyś nie był zadowolony?) może przegapiłem wątek?

20 marca kupiłeś a już sprzedajesz ...... hę?

Wygląda to trochę jednoznacznie

Weź no i mnie przekonaj (może trochę poopowiadaj) - jak zaufam opowieści to grzeję do Cię po...przeznaczenie (oczywiście z kasą)

Tylko prawda cię wyzwoli.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no Tejk, dajesz z prawdą, przyznaj się na co zmieniasz :lol:

tylko nie mów że na 800-tkę, bo się załamię :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, z motongiem to jest taka prawda :)

Nie mam ciśnienia ze sprzedażą, jak się sprzeda to OK jak nie to kiedyś trafi GS na swojego nowego jeźdźce.

Moto garażuje w ostatnie deszczowe dni, czeka na jazdę w bardziej suche i słoneczne.

Nie mam nic do ukrycia ws sprzęta, na poparcie opublikowane ogólnodostępnie na tym forum oraz w ofercie sprzedaży zdjęcia i film dość długi miałem problemy aby go zapodać na youtuba :)

GS kupiłem fakt, szybko,dzień po wystawieniu ogłoszenia na allegro przez sprzedawce już był mój. Miało to związek z zamieszaniem jakie nie potrzebnie zrobiłem na forum. :)

Moja intuicja podpowiedziała mi, że warto nabyć właśnie tę sztukę :) i się nie myliłem.,frajda z jazdy spora :) Stan techniczny O.K.

Po kilku miesiącach okazało się, że ani czas ani odpowiedni budżet w tym roku nie pozwala mi na przegląd maszyny i doinwestowanie w opony szosowe oraz parę innych drobnych rzeczy, które miałem w planach zrobić .np dodatkowe lampy w celu poprawy widoczności na drodze,

Tak więc zmieniłem plany, doszedłem do wniosku, że nie będę inwestował w moto bo czas na zmianę auta na większe i nowsze rocznikowo i technologicznie :).

Nie mam tyle szczęścia aby posiadać auto firmowe, które pozwoli mi na włożenie większej kasy w jednoślad.

Polska nie leży w Hiszpanii, a bezpiecznie i komfortowo motongiem nie pojeżdżę 12 miesięcy więc priorytetem dla mnie jest wygodna przestronna pucha.

Po zrealizowaniu tego planu mam zamiar jednak pójść w stronę GS800, który mnie totalnie zniewolił po zobaczeniu na żywo co to potrafi i jak się prezentuje.

Nie ukrywam, że największym wyzwaniem jest jednak GS 1200 Adventure ale to dla mnie marzenie, być może wyzwanie ale raczej na najbliższe 10 lat.

Jeszcze odłożyć kasę na wycieczkę życia np taką do Afryki jak Ch.Boorman zanim tak zwapnieje, że będę potrzebował pielęgniarki :)

Starzeje się wiec wygoda także ma znaczenie :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z wypowiedzi poprzednika moto jeździło w Niemczech, zostało sprowadzone do Polski i zarejestrowane, po czym kupił je mój poprzednik i jeździł 2 sezony.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiadając na zapytania zainteresowanych.

Pierwsza rejestracja w Niemczech 01.06.2000r.

Motocykl w Polsce jest zarejestrowany od karta pojazdu wydana 13.11.2008 r.

Pierwszy właściciel 03.12.2008r. (Jarosławiec) RJA1V79

Drugi właściciel 28.09.2009 r. (Wetlina Bieszczady) RLSV396

Trzeci właściciel ja zakupiłem 19.03.20012r w Otwocku przerejestrowany 19.04.2012r (Koszalin) ZK235M

Przegląd techniczny do 19.03.2013r.

Ubezpieczenie OC do 09.05.2013r.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak GS wciąż czeka na nowego jeźdźce :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm... Ten moto wygląda dosyć atrakcyjnie, żebym tylko nie miał prawie 600km do Ciebie :-(

No ale może jakoś dam radę... jeszcze pomyśle.

A czy w nim jest coś do zrobienia?

Czy wszystko idealnie jak na 12 latka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wymiana płynów i filtrów na przyszły sezon, chyba że planujesz jeszcze dużo jeździć w tym kończącym się powoli sezonie :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę Admina o zamknięcie tematu.

Motek znalazł nowego jeźdźce. :)

Niech Ci kolego służy jak najlepiej i jak najdłużej

bezawaryjnie i szerokości.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×