Skocz do zawartości
klansman

Spodnie i kurtke letnią - siatkowe MetroRacing

Recommended Posts

Hello,

I ja coś sprzedam, razem albo osobno letnią kurtkę i letnie spodnie lokalnej-łódzkiej firmy Metro w rozmiarze M.

http://metroracing.pl/produkt/24_summer_tex

Idealnie pasuje na osobę o wzroście 175-177 cm, średniej budowy. Produkty Metro, z pewnością nie są produktami topowymi, ale akurat te modele dają radę. A teraz konkrety:

- kurtka mega przewiewna, momentami aż za…ale, wtedy z pomoca przychodzi wiatroszczelna membrana, która w założeniu producenta ma chronić przed lekkim deszczem i w mieście, przy krótkich przelotach daje rade. Jadnak bardziej intensywny deszcz, przy większych prędkościach powoduje, że zestaw sie poddaje i kierownik jest mokry. Membrana jest fajna, ponieważ jest mega lekka i delikatna. Ponadto kurtka posiada podpinkę ocieplającą, czyli całość jest trójwarstwowa ;

- posiada certyfikowane ochraniacze na łokcie, barki, plecy, oraz ochraniacze chyba już bez atestu – taka pianka na klatkę piersiową i przedramię;

- zamek błyskawiczny do spięcia kurki ze spodniami – pasuje do zamków Modeki;

- kieszenie boczne zewnętrzne i wewnętrzne;

Spodnie dwu warstwowe, przewiewne. Z membraną jeździłem może ze trzy razy, jak dla mnie(jest zdecydowanie grubsza, bardziej gumowana od tej membrany w kurtce) membrana jest za „cięzka” i duszna.

Latem i spodnie i kurtka zapewniają dobrą przewiewność.

Spodnie właściwie prawie nie używane. Miałem je na sobie max 5-6 razy. Kupiłem je jako drugie, a właściwie 3 spodnie motocyklowe na mega upały, ponieważ nie wyobrażam sobie jeżdżenia na moto bez odpowiedniego ubrania ochronnego.

Kurtka, używana latem w mieście. Posiadająca normalne ślady użytkowania.

Powody sprzedażyJ ??...nabyłem kurtkę modeka mash oraz spodnie modeka mashJ i żona kategorycznie stwierdziła, że ciuchy moto zajmują już za dużo miejsca w szafie…

Cena http://allegro.pl/kurtka-z-siatki-wypinana-membrana-letnia-xs-s-i2370727863.htmlchyba symboliczna kurtka cos ok. 150pln, spodnie 100 pln. Cena w promocji 2w1 -222 pln:D

A propos, gwarancji nie udzielam, ale zwroty przyjmujęJ .Dodatkowe info na tel .lub priv.

P1140196.JPGP1140195.JPGP1140202.JPGP1140200.JPGP1140201.JPGP1140197.JPGP1140198.JPGP1140199.JPGP1140203.JPGP1140204.JPG

P1140208.JPGP1140205.JPG

Spodnie:

P1140185.JPGP1140188.JPGP1140187.JPGP1140190.JPGP1140191.JPGP1140192.JPGP1140193.JPGP1140194.JPGP1140206.JPGP1140207.JPGP1140209.JPGP1140210.JPG

aaa, to jak ostatnio wyniknęło dośc ważna informacja... ciuchy nie jeżdzone w terenie:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klansman, a podałbyś wymiary tych łachów, bo szukam właśnie jakichś tanich do kulania się po lesie, bo moje leśne łachy w zasadzie się kończą, a ten rozmiar M trochę mnie zastanawia skoro w modece noszę XL... :roll: bo jak mniemam to Twoje łachy a nie żony :lol:

Jeśli rozmiar byłby ok, to wziąłbym komplet w tej promocyjnej cenie :-)

No i w końcu były by latane w terenie, ale zawsze myte i zadbane :-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrócę do doma to pomierzę. Generalnie na wzrost 176 leżą dobrze, resztę wymiarów podam Ci na priv bo tu się wstydzę :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klansman, a podałbyś wymiary tych łachów, bo szukam właśnie jakichś tanich do kulania się po lesie, bo moje leśne łachy w zasadzie się kończą, a ten rozmiar M trochę mnie zastanawia skoro w modece noszę XL... :roll: bo jak mniemam to Twoje łachy a nie żony :lol:

Jeśli rozmiar byłby ok, to wziąłbym komplet w tej promocyjnej cenie :-)

No i w końcu były by latane w terenie, ale zawsze myte i zadbane :-)

Więc, tak:

kurtka ok. 110 w klatce piersiowej, a rękaw od wewnętrznej ok 50 cm.

spodnie w pasie ok 89-92, nogawka długa po zewnętrznej na 105 cm, a po wewnętrznej na 78cm.

Ja mam 175-176 cm, jakieś 104 na górze, i w zależności od ilości wypitego browaru ok 88-90 w pasie i komplet jest oki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc, tak:

kurtka ok. 110 w klatce piersiowej, a rękaw od wewnętrznej ok 50 cm.

spodnie w pasie ok 89-92, nogawka długa po zewnętrznej na 105 cm, a po wewnętrznej na 78cm.

Ja mam 175-176 cm, jakieś 104 na górze, i w zależności od ilości wypitego browaru ok 88-90 w pasie i komplet jest oki.

oj to chyba z Danielem się nie dogadacie on bez piwa obwód większy ma :roll:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj to chyba z Danielem się nie dogadacie on bez piwa obwód większy ma :roll:

No no no łachy przymierzę, jak nie będą pasowały to Tobie cox-u wyślę w ramach naszego rozliczenia :lol: :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No no no łachy przymierzę, jak nie będą pasowały to Tobie cox-u wyślę w ramach naszego rozliczenia :lol: :beer:

no wstawie sobie kliny po bokach i "będzie pan zadowolony"

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TEMAT AKTUALNY.

Powszechnie znany i lubiany Dakarowy vel Daniel, po zlocie nie mieści się a przesłane ciuchy. Tak więc nadal sprzedam, ciuchy pasujące na mnie , a nie pasujące na Dakarowego. Ktoś chętny. Stan oki, resztę krytycznych uwag o stanie kurtki i spodni może zamieści Dakarowy. Cena aktualna w komplecie 222, solo kórtka150 spodnie 100.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem chetny kupuje tylko jak poslac kase czy moze byc przez money gram tylko czy przeslesz mi rudawka rymanowska 1m1 38-480 woj podkarpackie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mogę Ci wysłać, może byc money gram. wiec jesli chcesz to daj znac. wysle Ci Dakarowy, poniewaz ciuchy teraz sa u niego. mierzyl i na niego okazaly sie za male.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech tam od razu za małe... :lol: rozpasałęm się nieco :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podaj namiary na priv tylko nie sprzedawaj juz ok postaram sie dzisiaj wyslac tylko podaj ile to wyjdzie w euro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spoko luzik. nie sprzedaje. dam znac za chwile na priv, co i jak. a w euro...przeciez to w promocji 2w1 to jakies 222E bedzie:) juz, prawie jestesmy w unii monetarnej:D hahhah

Edytowane przez klansman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się już pogubiłem... te ciuszki jeszcze na sprzedaż czy już sprzedane ?? Sprzedałbyś samą kurtkę ?? I za ile ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się już pogubiłem... te ciuszki jeszcze na sprzedaż czy już sprzedane ?? Sprzedałbyś samą kurtkę ?? I za ile ??

Jakmor no co ty nie widzisz że to jakieś oszustwo niby sprzedaje ale cichy nie u niego gdzieś tam u jakiegoś Dakarowego że niby za małe że za gruby kase wysyłasz Klansmanowi ciuchy wysyła Dakarowy a ty szukaj wiatru w polu ani kasy ani ciuchów normalnie angielski numer :-D :-D :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale, że co ? ale, że jak? sprzedam, zamienię, doradzę ... w końcu z miasta Łodzi się pochodzi a to zobowiązuje:D

ps. TEMAT PONOWNIE NIEAKTUALNY, Panie Adminie proszę o zamknięcie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale, że co ? ale, że jak? sprzedam, zamienię, doradzę ... w końcu z miasta Łodzi się pochodzi a to zobowiązuje:D

ps. TEMAT PONOWNIE NIEAKTUALNY, Panie Adminie proszę o zamknięcie

Ja już całkiem zgłupiałem... Wziąłbym kurtkę ale jak ?? ;) :D

Edytowane przez jakmor

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×