Skocz do zawartości
Brodzins

Witam z(pod) Krakowa

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Hubert moje imię, od 2 sezonów miło spędzam czas z Yamahą Fazer. Bardzo wdzięczna i niezawoda maszyna. Służy mi codziennie podczas doajzdów do pracy, do weekendowych pseudo-wycieczek na uczelnię. Zaliczyliśmy kilka dłuższych tras ale...f 650 gs urzekł mnie :)

Miło by mi było, spotkać się z kimś z okolic Krakowa, aby bliżej poznać tę maszynę, obejrzeć. Porozmawiać szczerze na temat ekspolatacji.

Na tę chwilę pozdrawiam wszystkich i zagłębiam się w lekturę forum.

post-2567-0-60648300-1340697242_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka! Jak coś to służę moim GSem do przymiarek itp.

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka! Jak coś to służę moim GSem do przymiarek itp.

super proszę o pw jak będziesz miała chwilkę wolną, żebym Cię ponudził.

Edytowane przez Brodzins

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trampek też jest brany pod uwagę... ale rzesza jakoś mnie wzywa :)

hihihi, jak będziesz miał pytania o trampka to służę pomocą, a ja też rozważałem kilka lat temu dakara.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołgiem.

Fajnie że interesują cię "osiołki". Nie mylić z upartością i ospałością ale z dowiezieniem dupska gdzie tylko chcesz. :cool:

Spalanie to miód, mało co. Jak czytasz w opisach od 3,1 do 3,78l/100km to nie mrzonki tylko prawdziwe dane!!!

Palatamy, zobaczysz.

W okolicach Krakowa mamy jak Wiesz troszkę terenów szuter i lekki off, to to tygryski lubią najbardziej :lol: .

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołgiem.

Fajnie że interesują cię "osiołki". Nie mylić z upartością i ospałością ale z dowiezieniem dupska gdzie tylko chcesz. :cool:

Spalanie to miód, mało co. Jak czytasz w opisach od 3,1 do 3,78l/100km to nie mrzonki tylko prawdziwe dane!!!

Palatamy, zobaczysz.

W okolicach Krakowa mamy jak Wiesz troszkę terenów szuter i lekki off, to to tygryski lubią najbardziej :lol: .

pozdro

Kwestia spalania robi wrażenie, choć dla mnie spalanie poniżej 6 l, jest normalne. Oczywiste, że przy dzisiejszych cenach im mniej tym lepiej.

Fazer w tym momencie spala mi poniżej 5l przy jeździe oszczędnej, do 6 po mieście. W sumie nie jestem osobą, która lubi kręcić motocykl nie wiadomo jak, co zresztą widać po sprzetach, które biorę pod uwagę po fazim.

Co do terenów- zwiedziłem troszkę offr na rowerze- trenowało się mtb xc :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spalanie potwierdzam - jak lecieliśmy na zlot to ja zatankowałm po 310 km 13,35l a widziałem że Doodek nawet 9l (8,89 z tego co pamiętam) nie wlał - "gul" mi skoczył - a Waflo to z Krakowa w Bieszczady :-P na rezerwie przyleciał bo nie było stacji po drodze Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje tereny to zachodnio - północna część Krakowa, jak coś to mamy fajną brygadkę do obcowanie z naturą.

Mam nadzieję że się kolega miroslaw123 dołączy, aby pobłądzić, hehehe.

hej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ozon dopóki fazi pode mną, to szuter i natura obok mnie :)

ale zobaczymy jak się sprawy ułożą.

Jeśli chodzi o rejony to ja zwiedzam od Ruczaju... po Oświęcim, Wadowice itp... Ale po to się jeździ, żeby zobaczyć coś nowego, więc jak już nabędę inne moto, chętnię się dołączę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, tak, kup enduro, szosa przereklamowana :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do asfaltu to spytasz Doodka jak się winkle wycina na tych sprzętach :shock: .

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×