Skocz do zawartości
koniu206wrc

F650 z plecaczkiem?

Recommended Posts

Na squcie też z plecaczkiem. Trochę mało miejsca i prędkości przelotwe 70-80km/h. Dziennie 7h jazdy ale nie narzekala. Dlatego myslę że F'ka i tak będzie niebem w porównaniu do wcześniejszych ,,misji".

A właśnie tak z ciekawości. Jakie spalanie ma F'ka na trasie? (jazda we 2)

Łeeee tam, to jak Twój plecaczek jest zaprawiony w boju na skucie, to co Ty się martwisz :-D Teraz będzie miała luxusy, jak przesiadka z Fiata na BMW :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według moich obserwacji eFka ma kanapę o niebo wygodniejszą od GSa. Przynajmniej na miejscu kierownika :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tu masz 100% rację a i o niebo lepszą od 800! Choć trzeba twardym być nie miękim. A widoki z 2oo rekompensują wszelką niewygodę!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A właśnie tak z ciekawości. Jakie spalanie ma F'ka na trasie? (jazda we 2)

Zależy od prędkości z jakimi planujesz się poruszać. Najbardziej ekonomicznie to koło 100km/h. Wówczas eFka ze mną na pokładzie (nie jestem mały) i bagażem spaliła 4l/100km. W drodze powrotnej była autostrada i prędkości 120 - 140 km/h to wówczas wciągnęła prawie 6l/100km

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kanapa to jedno i tutaj bym sie nie czepial - gorzej z moca, a raczej jej brakiem i wibracjami. Kiedys, bardzo popularnym kierunkiem dla Fiatow 126p, czesto z przyczepa, byla Grecja i tez sie dalo, tylko nie wiem, czy o to chodzi autorowi watku ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co roku we dwoje robimy kilka tysięcy i nie narzekamy, może dlatego że wcześniej jeździliśmy chopperem :)

a siedzenie plecaka wg moich skromnych doświadczeń na tym miejscu jest megawygodne :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze warto sprobowac czegos innego, tak zeby mieć porównanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpisuję pod tym co mówi Marcin N i inni ... byłem z plecakiem na Ukrainie i innych takich, było jej tak wygodnie, że zaczęła podczas jazdy przysypiać ... ale w górach się męczy e-Fka, na długiej prostej brakuje powera. Natomiast plecak siedzi wygodniej niż na chopperach, bylismy takowym na Słowacji i plecak narzekał i narzekał ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, jakies porównanie mam

np. Honda Shadow, Suzuki Vstrom, Suzuki GSX650F

i GSR

Triumph Tiger mały i duży

Triumph Bonneville

Honda Transalp, Hornet, cbf600

BMW R1200GS

Pierwszymi trzema robiłem kilkusetkilometrowe trasy. Pozostałymi godzinna zabawa każdym

i pewnie o czyms zapomniałem

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×