Skocz do zawartości
Małż Maciejki

Witam wszystkich :)

Recommended Posts

Moja małza niedawno zakupiła GS i mysle z tego co tu sie doczytałem ze z kazdym zagadnieniem sobie poradze szukajac lub pytajac na forum :)

Bo ja go w sumie tylko czyszcze i serwisuje :) Bo małża tylko na nim jezdzi :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak w przyblizenu to zakupiła motorek od DYRATONA i nawet kumple sa pełni podziwu ze ten rocznik motorku tak wyglada :) a ja go jeszcze dopieszcze jak trzeba :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Jak będziesz grzeczny to może małżonka da Ci...pojeździć :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Ale się dajesz. Małżonka jeździ a ty go czyścisz i serwisujesz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj czyść dalej a bedzie ci dane

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja narazie niczym bo wciagneliśmy sie z małżą obydwoje w motory i narazie naszym zakupem było wlaśnie GS-siątko jedno ale ogolnie mam do tego motorka sentyment i chyba na nastepny rok dokupimy drugiego moze takiego samego tylko wersje Dackar bo mi sie bardziej podoba tak ze sam jeszcze nie wiem :) A tak w woli ścisłoscie to ja mam od miesiaca dopiero papier na prowadzenie jednośladów i w sumie doradziłem żonce zakup GS-ka :) bo moja sie upierała na kupno innego motorka a ja ją ukierunkowałem na odpowiednia droge tylko mi nazeka ze za ciezki :) troszke ale daje sobie radę z nim :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, Ty i twajne Małża !!!

W pierwszej chwili pomyślałem, że Ty strachliwy lub nie umiesz jeździć, a Twoja Małża dla odmiany nie potrafi pisać. Ale sytuację wyjaśniłeś powyżej, więc jest oki, choć to jednak trochę dziwne. Macie rozdzielność majątkową (???), że tak przypisana własność? Nie prościej - mamy GS-a od niedawna ... :-D :-D :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co ty nie mamy ale ona jest bardziej napalana na motorek ona wiecej jezdzi ale ja robie dłuższe traszy :) jezdze w bieszczady a ona buja sie nim po miejscu.

A pozatym mam taka prace ze w ciagu tygodnia nie mam jak jezdzic a w sobote i niedziele mogę latac jak tylko nie pada :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, Ty i twajne Małża !!!

W pierwszej chwili pomyślałem, że Ty strachliwy lub nie umiesz jeździć, a Twoja Małża dla odmiany nie potrafi pisać. Ale sytuację wyjaśniłeś powyżej, więc jest oki, choć to jednak trochę dziwne. Macie rozdzielność majątkową (???), że tak przypisana własność? Nie prościej - mamy GS-a od niedawna ... :-D :-D :-D

Roobson jak widać trochę umiem pisać:) i czytać też, i już wyjaśniam: nie jeżdżę nigdzie dalej bo mi mąż nie pozwala samej:) ktoś się pisze?

I żeby nie robić Offa to WITAJ MĘŻU:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to wszystko się wyjaśniło, super, bo spać po nocach przez to nie mogłem :cool: Małż albo despota, albo się poprostu martwi o Twój stan kończyn, nerek, kręgosłupa, itp. Może ma rację. Będę 15-20.08. w Gródku na moto, możecie zaglądnąć (nie macie daleko) - przeproszę browarkiem :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×