Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dokładnie tak.Skrajnym przypadkiem jest tu chyba mój koleżka,który po zakupie R1,w połowie sezonu podniósł moc z fabrycznych 180 kucy do 200 !!! Szit :shock:

I ma się czym chwalić przed kolegami pod McDonalds :)

bo na co dzień to tą moc wykorzystuje maże w 50%. Ale ja się nie znam. Mój ma tylko 100KM :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam R1 to ostatnio objechałem na Al Grunwaldzkiej w Gdańsku, dziwiłem się czemu mnie nie wyprzedza ale cóż 2 odcinki od świateł do świateł nie doszedł mnie mina gościa była bezcenna :mrgreen:. Nawet jedną krzyżówkę pozwoliłem sobie przelecieć na jednym kółku. :mrgreen:

Powiem jedno 800GS jest suuuuper sprzętem, tniesz po asfalcie jak chcesz tniesz po szutrach, na mazurach pierwszy raz w życiu jechałem szutrem ponad 160km/h a kapcie sami widzieliście jakie miałem.

Każdemu polecam to moto jest zajebiście uniwersalne do wszystkiego i nie zgodzę się tu z stwierdzeniem do wszystkiego to do niczego.

Latam co dzień po mieście od śniegów do śniegów, czasem wpadnę do lasu, czasem podróż jakaś, wszędzie sprawdza się idealnie. Nic dodać nic ująć.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam R1 to ostatnio objechałem na Al Grunwaldzkiej w Gdańsku, dziwiłem się czemu mnie nie wyprzedza ale cóż 2 odcinki od świateł do świateł nie doszedł mnie mina gościa była bezcenna :mrgreen:. Nawet jedną krzyżówkę pozwoliłem sobie przelecieć na jednym kółku. :mrgreen:

Powiem jedno 800GS jest suuuuper sprzętem, tniesz po asfalcie jak chcesz tniesz po szutrach, na mazurach pierwszy raz w życiu jechałem szutrem ponad 160km/h a kapcie sami widzieliście jakie miałem.

Każdemu polecam to moto jest zajebiście uniwersalne do wszystkiego i nie zgodzę się tu z stwierdzeniem do wszystkiego to do niczego.

Latam co dzień po mieście od śniegów do śniegów, czasem wpadnę do lasu, czasem podróż jakaś, wszędzie sprawdza się idealnie. Nic dodać nic ująć.

Już się nie przechwalaj :-P :lol: :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już się nie przechwalaj :-P :lol: :beer:

Nic tak nie przekonuje jak doświadczenia innych a że trochę siem chwalem cóż Danielu :beer: :mrgreen:
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×