Skocz do zawartości
matt

Czołem! Gdańsk wita.

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim!

Co prawda forum przeglądam już od jakiegoś czasu ale chyba nadszedł właściwy czas na wyjście z cienia.

Natchnęło mnie do tego ostatnie wydarzenia. Jadąc sobie w Oliwie [dzielnica Gdańska dla nietutejszych] na poboczu drogi zobaczyłem zaparkowaną f650. Zaparkowałem sobie obok aby pooglądać detale maszyny. Po chwili wyszedł właściciel i nawiązała się między nami sympatyczna wymiana zdać o motorach i środowisku BMW'ców w Gdańsku. Padła również propozycja abym się odezwał na forum więc się zdecydowałem i jestem.

Parę słów o maszynie:

BMW F650 , 1998rok. Czerwona. Jeżdżę nią 4 sezon bez najmniejszych problemów. Motocykl bez zbednych bajerów, tak jak fabryka wypuściła [no może poza ciężarkami kierowicy, które ze względu na brak oryginalu musiałem zastąpić własną konstrukcją :), ale sprawdza się]. Mam nadzieję, że będzie mi dane pojawić się na jakimś zlocie i zaprezentować się osobiście.

Tym czasem pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest :) na czarnym rumaku. Btw, pytałem Go o kamizelki. Mówił że kupowaliście grupowo z forum. Czy ktoś jeszcze ma na sprzedaż czy braliście co do sztuki ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest :) na czarnym rumaku. Btw, pytałem Go o kamizelki. Mówił że kupowaliście grupowo z forum. Czy ktoś jeszcze ma na sprzedaż czy braliście co do sztuki ?

Poszukaj odpowiedniego watku, to tak dla treningu :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Gdańsk!

Odnośnie kamizelek to ja też byłbym chętny więc jakby niedługo szykowało się jakieś grubsze zamówienie to jestem za.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć, dobrze że świeża krew napływa z Trójmiasta, bo tu wszyscy ostatnio chyba ciurkiem w pracy, na "Trójmiejskich ustawkach" cisza, nie to co w Krakowie lub Warszawie i Poznaniu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Matt :)

A jednak jesteś... i wcale nie trzeba było Ciebie namawiać :D

Jak nie będziesz wiedział, jak się poruszać po forum, to daj znać.

A co do koszulek, to chyba jest więcej chętnych osób. Odświeżcie temat w odpowiednim wątku i działajcie. Wszystko tam "stoi napisane" :)

Jeszcze raz witam :)

cześć, dobrze że świeża krew napływa z Trójmiasta, bo tu wszyscy ostatnio chyba ciurkiem w pracy, na "Trójmiejskich ustawkach" cisza, nie to co w Krakowie lub Warszawie i Poznaniu...

Robert, bo to właśnie 3miasto regularnie wyjeżdża do Krakowa i Warszawy :D :D

Edytowane przez marycha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło poznać kolejnego forumowicza z 3miasta. Może w końcu uda się zorganizować jakieś spotkanie. PZDR

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×