Skocz do zawartości
krs

Się witam z Wami ja.

Recommended Posts

Witam.

Mam na imię Krystian i jestem z Tomaszowa Mazowieckiego. W moim garażu przewinęło się już wiele motocykli z każdego gatunku. Począwszy od lekkich enduro 2T, przez chopery, motocykle szosowe z naciskiem na turystyczne. Na początku tego roku przejechałem się maxi skuterem poj. 400 i.. zaraziłem się tą platformą, co też przełożyło się na wymianę mojej ostatniego konia Suzuki Bandit 600S na Yamahę Majesty 400. Mnóstwo schowków, motokoc, ogromna szyba turystyczna, brak łańcucha (ech to czyszczenie po deszczu i spraye po 30zł) i mega kanapa dla kierownika jak i pasażerki jest nie do przecenienia. I wreszcie jestem suchy jadąc w deszczu. Aaa no i biegów zmieniać nie trzeba. :-D Ale.. Właśnie, zawsze jest jakieś ale. Tęsknota do enduro. A już połączenie enduro z turystyką zaczyna mieć sens, którego doszukałem się w BMW f650GS. Prostota. Jeden cylinder, czyli to co lubię, 50KM starczy do sprawnego przemieszczania się (obecnie w maxi mam 34KM i robi robotę) i wysoki skok zawieszenia, który pozwoli korzystać z "szarych" dróg w Automapie. Dlatego tu jestem i w między czasie będę szukał zadbanego egzemplarza. Liczę na waszą pomoc jak i wsparcie. Yyy.. cholera. Dużo tego. Jak za dużo, proszę mnie zbanować. Dziękuję. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Przeczytałem i sobie pommyślałem: czy dla Ciebie Dakar nie byłby lepszy, ale to taka myśl nieuczesana :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Przeczytałem i sobie pommyślałem: czy dla Ciebie Dakar nie byłby lepszy, ale to taka myśl nieuczesana :D

Oj tam Dakar, Gustaw ;)

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Przeczytałem i sobie pommyślałem: czy dla Ciebie Dakar nie byłby lepszy, ale to taka myśl nieuczesana :D

Jak się trafi Dakar, to nie będę kręcił nosem, zwłaszcza, że mam 185cm wzrostu. :-) Jeszcze niucham w kierunku Versys'a. Na nim już na pewno nie wyglądałbym, jak na komarku. :-D Względnie młodszy i w przebieg w okolicach 60k przy 5-6 latku idzie uwierzyć. Tylko ta lampa. Czaszka? Grzyb? :-/

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×