Skocz do zawartości
jakmor

Ocena fachowym okiem

Recommended Posts

maly twin z 2008 za 27000 + opłaty? Pewex!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) niebieski ma handbary z diodami - coś dla Marcina ;)

no i oba mają komentarz "Motocykl występuje w rzadkim zdecydowanie najładniejszym malowaniu" ;) a kolorki różne.

Zapewne przebiegi w ogłoszeniach dotyczą mil, a nie km (nie sądzę, żeby kolo zmienił praktykę od czasu jak nabywałam Gustawa)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak kupowałem u nich v-strom'a sytuacja z przebiegiem byla taka sama jak opisuje Agata. Moj motocykl tez byl w niepowtarzalnym granatwym kolorze, przynajmniej tak wynikało z opisu w ogłoszeniu :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jedno trzeba im przyznać - wyszyskować do sprzedaży motocykl to potrafią, wyglądają naprawdę dobrze i są odpowiednio wyposażone, więc jechac oglądać zbijać cenę kupować rejestrować jeździć, wiem wiem dużo tego ale jak się chce motocykl.... :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jedno trzeba im przyznać - wyszyskować do sprzedaży motocykl to potrafią, wyglądają naprawdę dobrze i są odpowiednio wyposażone, więc jechac oglądać zbijać cenę kupować rejestrować jeździć, wiem wiem dużo tego ale jak się chce motocykl.... :-)

To im trzeba przyznac, gdyby byli blizej to mył bym u nich motocykle :) Tylko ta cena !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niestety cena jest słabo negocjowalna :( mnie opuścili tylko stówę, ale i tak byłam zadowolona z zakupu - za Gustawa zapłaciłam 16800... (miał wszystko oprócz gmoli ;))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za DL dałem chyba 13200 (z 14000) więc byłem zadowolony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nas się pewnie przestraszyli, bo we trójkę (Szyman, Patrix i ja) tam byliśmy... i nie spuścili z ceny prawie nic

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może...

ale, ale,. nie zaśmiecajmy koledze tematu ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz co, nie żebym tu promował znajomego biznes ale na stanie ma takie cudo w naprawdę dobrym stanie http://www.miraz11.otomoto.pl/bmw-r-1150-r-2004r-M3472099.html

po nowym roku będą dwa bardzo podobne do tych z Twojej aukcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz co, po świętach trzeba je odebrać z Niemiec busem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz co, nie żebym tu promował znajomego biznes ale na stanie ma takie cudo w naprawdę dobrym stanie http://www.miraz11.o...r-M3472099.html

po nowym roku będą dwa bardzo podobne do tych z Twojej aukcji.

... jak już będą stały daj cynka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli reasumując wszyscy zadowolenia ale przebiegi kręcone ?? Strasznie ciężko o te moto u nas na rynku :-(

Edytowane przez jakmor

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli reasumując wszyscy zadowolenia ale przebiegi kręcone ?? Strasznie ciężko o te moto u nas na rynku :-(

No ja jestem zadowolona i przebieg na pewno nie kręcony, w ogłoszeniu podane miałam żę 10600 km a to było 10600 mil. i tyle było faktycznie, po wnikliwej analizie książek serwisowych i wpisów do rejestru przeglądów czy jakkolwiek to się nazywa w UK.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niestety cena jest słabo negocjowalna :( mnie opuścili tylko stówę, ale i tak byłam zadowolona z zakupu - za Gustawa zapłaciłam 16800... (miał wszystko oprócz gmoli ;))

..no koleżanko Ciebie to emocje zdradziły, taka wpatrzona w motocykl, oczami go połykałaś, kupiłabyś Gustawa nawet w przypadku podniesienia ceny...... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaa, fakt, Tomek Ty przecież też tam byłeś jeszcze na swoim granatowym GSie :)

wpatrzona byłam, ale najlepsze było to, że tego dnia się był zakupił dla mnie GS w Niemcowie, więc przez chwilę miałam dwa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś pewny, że chcesz BMW?? Podobno Aprilia Pegso jest najlepsza na świecie.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś pewny, że chcesz BMW?? Podobno Aprilia Pegso jest najlepsza na świecie.

Najlepsze to są chądy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swięta idą to i bajeczka się podzielimy ;)

Pewnego dnia, gdy faraon był sam diabeł zapukał do drzwi.

-Kto tam?- Zapytał faraon.

Na to diabeł:

-Hmm.. przypisujesz sobie "boskość" a nie wiesz nawet kto puka do twoich drzwi..

-Wejdź. - mówiąc, faraon otworzył mu drzwi. Potem powiedział do diabła:

-Iblisie, Allah wywyższył cię ponad wszystkich aniołów, nie poddałeś Mu się.

Mnie dał wszystko co możliwe, dał mi tyle bogactwa jak rzadko któremu człowiekowi...ja nie patrząc na to, ogłosiłem się "bogiem"...

Czy był w całym istnieniu świata ktoś od nas gorszy?

-Był! - mówi diabeł.

-Któż to?

Diabeł zaczyna opowiadać:

-Była taka kobieta...

Zawsze jak chciałem dokuczyć jakiemuś mądrzejszemu, szedłem do niej, ona zawsze to dla mnie robiła. Była bardzo biedna a jej sąsiad miał dojną krowę. Zawsze, gdy jej sąsiad ta krowę wydoił, po wzięciu potrzebnej ilości mleka, resztę darował tej kobiecie. Ona właściwie tylko z tego żyła.

Pewnego dnia, znów poszedłem ją namówić, żeby podokuczała jakiemuś mądremu, obiecałem jej, ze ja dla niej tez coś zrobię. Gdy zrobiła to, co chciałem, zapytałem ja o jej życzenie. Powiedziała:

-Mam jedno życzenie, musisz je wypełnić.

Diabeł powiedział:

-Mów jakie?

-Mój sąsiad ma krowę. Idź i zatruj trawę w miejscu gdzie ta krowa się pasie. Niech ta krowa zdechnie.

Diabeł zdumiony spytał:

-Przecież mleko tej krowy to jedyne co cię przy życiu trzyma, co ci zawiniło to zwierze?

Kobieta tak wyjaśniła:

-Zawsze, jak tylko widzę gdy sąsiad doi tą krowę, wtedy umieram z zazdrości... Niech zdechnie, jak mam umrzeć z głodu to niech umrę. Co dzień tak wciąż umierać z zazdrości, lepiej już z głodu raz umrzeć!

Po tym diabeł powiedział do faraona:

-My obaj weszliśmy w to bagno, bo daliśmy się nabrać na ziemskie dobra... Ta kobieta ze zwyklej zazdrości wolała sama siebie zniszczyć... Dlatego ona jest gorsza od nas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×