Skocz do zawartości
Piotrusz

Buty nowe Hein Gericke Rallye III GORE-TEX® Rozm.43

Recommended Posts

Sprzedam nowe, zametkowane nówki sztuki. Rozmiar 43 - i taki jest naprawdę, a przynajmniej tak mi sie wydaje (w odróznieniu od np. Sidi)

Hein Gericke Rallye III GORE-TEX®

HG-RALLYE-III-GORE-TEXAE-BOOTS_1041_1.jpg

Cena 750 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak wszedłeś w ich posiadanie?

No przecież nie buchnął ze sklepu

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No przecież nie buchnął ze sklepu

a skąd ta pewność ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem zdalnie i dzis przyszły, bo tu nie było gdzie przymierzyć. Ocena wielkości była na podstawie innych marek.

Cena wyszła przyzwoita to spróbowałem.

Mam opcję wymiany albo zwrotu kasy i za kilka dni to zrobię, na razie zapodałem tu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorę! :lol:

A poważniej to co z tym rozmiarem? Bo swego czasu przeglądałem je, w tym miesiącu nie, ale jakby pasowały (a mam rozm. 43) to w lutym bym je ew. wziął ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A z rozmiarem to tak ze każda firma ma swoje rozmiary. Mam mniej wiecej 42 i przymierzalem sidi, 42 ledwo założyłem, 43 było idealne, z alpinestars podobnie. Idąc ta droga i informacja ze numeracja jest ... Zawyzana, zamówiłem 43. A tu jest inaczej, mam tyle luzu ze palec jeszcze wchodzi.

Do lutego raczej nie poczekam, mogę wymienić lub oddać (trochę z tym roboty) ale w ciagu kilku dni muszę to zrobić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, gdybyjednak zostłay Ci do lutego, to możemy do temu wrócić :-) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorę! :lol:/>

A poważniej to co z tym rozmiarem? Bo swego czasu przeglądałem je, w tym miesiącu nie, ale jakby pasowały (a mam rozm. 43) to w lutym bym je ew. wziął ;-)/>

dakarowy - sugeruje transakcje przyrzeczonego przeniesienia wlasnosci z odroczonym terminem o 30 dni i platnoscia zaliczki :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×