Skocz do zawartości
Krychu

BMW F650 W DOBREJ CENIE

Recommended Posts

Witam,

Od soboty w garażu obok Mojej Aprili stoi ładne BMW F650 z 1996 z jednym kufrem centralnym.

Kolor baku jasny zielony (ponoć oryginalne malowanie) reszta czarna i gdzie nie gdzie wstawki tego zielonego.

Na liczniku około 65000 km.

Egzemplarz ładnie zachowany, kolega ściągnął go pod siebie z Niemeic w kwietniu zeszłego roku ale przez wymiar swojej pracy zrobił na nim całe 2000 km i stwierdził, że wraca do potocznie nazywanych "suszarek" ponieważ nie ma czasu na dalesze wypady.

Stan oceniam na bardzo dobry.

Zainteresowanych forumowiczów zapraszam do Mnie na "wizję lokalną";) to i będzie okazja się poznać osobiście.

W związku z tym, że wystawiam go na sprzedaż na razie tylko na naszym forum i oferuje go zapalonym motocyklisotm a nie lokalnym handlarzom można go na miejscu u Mnie rozkręcic na częsci piewrsze (przy układzie, że wróci do satnu pierwotnego;) i ocenić stan techniczny.

Do spotkania dorzucam ciepły obiad oraz mocniejszy trunek na lepsze trawienie;) tak więc zainteresowanych proszę o przyjazd z kieorwcą;)

Cena ustalona tak już bez targowania to 5000 zł.

Ps: kluczyk w kufrze się złamał (jedyny) ale to się naprawi;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznaje się bez bicia, że nie udaje Mi się tu wkleić zdjęć i mogę wysłać na pocztę;) ale dopiero po 18:00 jak juz będe w domu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok;) dzięki, tylko i tak już w domu bo szybciej nie dam rady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla samego obiadu i trunku warto podjechać rozkręcić go i potem skręcić :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla samego obiadu i trunku warto podjechać rozkręcić go i potem skręcić :-D

Daleko nie masz :-D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Od soboty w garażu obok Mojej Aprili stoi ładne BMW F650 z 1996 z jednym kufrem centralnym.

Kolor baku jasny zielony (ponoć oryginalne malowanie) reszta czarna i gdzie nie gdzie wstawki tego zielonego.

Na liczniku około 65000 km.

Egzemplarz ładnie zachowany, kolega ściągnął go pod siebie z Niemeic w kwietniu zeszłego roku ale przez wymiar swojej pracy zrobił na nim całe 2000 km i stwierdził, że wraca do potocznie nazywanych "suszarek" ponieważ nie ma czasu na dalesze wypady.

Stan oceniam na bardzo dobry.

Zainteresowanych forumowiczów zapraszam do Mnie na "wizję lokalną" ;) to i będzie okazja się poznać osobiście.

W związku z tym, że wystawiam go na sprzedaż na razie tylko na naszym forum i oferuje go zapalonym motocyklisotm a nie lokalnym handlarzom można go na miejscu u Mnie rozkręcic na częsci piewrsze (przy układzie, że wróci do satnu pierwotnego;) i ocenić stan techniczny.

Do spotkania dorzucam ciepły obiad oraz mocniejszy trunek na lepsze trawienie;) tak więc zainteresowanych proszę o przyjazd z kieorwcą ;)

Cena ustalona tak już bez targowania to 5000 zł.

Ps: kluczyk w kufrze się złamał (jedyny) ale to się naprawi;)

uwaga próba;)

Aprilia.JPG

Oj dobry przekręt robicie, Aprilka na papierach BMW :-D

Ps. Zdrap naklejki może nikt się nie kapnie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Od soboty w garażu obok Mojej Aprili stoi ładne BMW F650 z 1996 z jednym kufrem centralnym.

Kolor baku jasny zielony (ponoć oryginalne malowanie) reszta czarna i gdzie nie gdzie wstawki tego zielonego.

Na liczniku około 65000 km.

Egzemplarz ładnie zachowany, kolega ściągnął go pod siebie z Niemeic w kwietniu zeszłego roku ale przez wymiar swojej pracy zrobił na nim całe 2000 km i stwierdził, że wraca do potocznie nazywanych "suszarek" ponieważ nie ma czasu na dalesze wypady.

Stan oceniam na bardzo dobry.

Zainteresowanych forumowiczów zapraszam do Mnie na "wizję lokalną" ;) to i będzie okazja się poznać osobiście.

W związku z tym, że wystawiam go na sprzedaż na razie tylko na naszym forum i oferuje go zapalonym motocyklisotm a nie lokalnym handlarzom można go na miejscu u Mnie rozkręcic na częsci piewrsze (przy układzie, że wróci do satnu pierwotnego;) i ocenić stan techniczny.

Do spotkania dorzucam ciepły obiad oraz mocniejszy trunek na lepsze trawienie;) tak więc zainteresowanych proszę o przyjazd z kieorwcą ;)

Cena ustalona tak już bez targowania to 5000 zł.

Ps: kluczyk w kufrze się złamał (jedyny) ale to się naprawi;)

Chyba pisałeś,że Twój brat szukał motocykla BMW, to powiedz mu że masz w garażu . :-D

Edytowane przez aaniś
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się skrzykniemy, to kuchnia i bar nie nadąży wydawać....... Fajny pegazik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uwaga próba;)

Aprilia.JPG

No strasznie ta białaska apetyczna ;)

Uooo, Pegaso ma zawieszenie USD seryjnie czy to jakiś mod?

To był kiedyś standard, ale potem zaczęli oszczędzać i po 2000 roku jest tak jak w BMW :beer:

Edytowane przez Kastankas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra dobra;) Naklejki są oryginalne a brat po sprzedaży Merca dalej oszczędza i chce BMW ale młodsze.

Kuchnia i barman sie wyrobią, przynajmniej mam taką nadzieję;)

Zdjęcia będą póżńiej bo jak to w poniedziałek, jedno wielkie kongo i czasu brak...

Też bardzo Mi się podoba, no i marka;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolor: tzw. Pasikonik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×