Skocz do zawartości
mr white

puszki mocno zniszczone - wasza opinia

Recommended Posts

Hejka. Mam na oku dość fajny egzemplarz za dobrą kasę. Zastanawia mnie tylko stan wydechów. Oceńcie sami. Proszę o opinię czy przy tym przebiegu mogą tak wyglądać. Przebieg to 30tys.

Dziękuje bardzo za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co ty ?? Kilka jasnych przebarwień jest, ale znowu nie tak dużo ;)

A druga strona też z tego samego kompletu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moga tak wyglądać, da się do doczyścić/dopolerować, pokaż więcej zdjęć tej "padaczki" :-P :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no właśnie taki znajomy się wydawał. Dobra cena jak za ten rocznik. Jechać i oglądać. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś pewny, że nie 130 ;)

Przejdź na serwer zewnętrzny z tymi zdjęciami i pokaż nam więcej zdjęć i więcej szczegółów.

O wklejaniu zdjęć jest informacja / instrukcja - jak coś to pisz ;)

Za chwilę pakiet pojemności miniaturek Ci się skończy i będzie "po zdjęciach"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie jest nadal aktualne, ale kolega nie daje linka, bo chyba się boi, że ktoś go ubiegnie. Spokojnie, on już stoi ponad miesiąc. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widać, że po lekkim szlifie bo przytarty lewy kufer i tak jakoś wygląda że jest uszkodzony bo chyba się nie domyka, no chyba że mi się wydaje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale nie widzę ciężarków kierownicy i ogólnie te manetki jakieś takie dziwne...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale nie widzę ciężarków kierownicy i ogólnie te manetki jakieś takie dziwne...

Ciężarków kierownicy faktycznie nie ma, prawdopodobnie miał jakąś przygodę. Z drugiej strony jakbym pojechał go obejrzeć i byłby prosty, bez spawów na ramie i silnik chodziłby po ludzku to za tę kasę zaryzykowałbym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nr 5

283.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po niedzieli pojadę go obejrzeć zwłaszcza, że mam bliziutko

Powodzenia, oby to był ten jedyny, wymarzony :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim egzemplazu rowniez nie ma ciezarkow ale nie ma ich chyba od nowosci bo na gwintach w kierownicy widac czarna farbe, co do wydechow to dziwna sprawa dlatego ze u mnie przy przebiegu 60 tys wygladaja sto razy lepiej. Reszta wydaje sie oki, jesli nie ma jakis razacych niedociagniec a silnik pracuje przyzwoicie nie wybrzydzal bym .:-) Pozdrawiam i zycze wiele radosci z zakupu sprzeta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do wydechow to dziwna sprawa dlatego ze u mnie przy przebiegu 60 tys wygladaja sto razy lepiej.

Wydaje mi się, że dużo też zależy od eksploatacji samego motocykla. U mnie też jest prawie 70 tys. km i nie ma czegoś takiego, aczkolwiek nie można wykluczyć, że szwajcar nie siedział z gałgankiem w garażu weekendami i nie polerował. Generalnie nie wpływa to na komfort jazdy.

Jak już będziesz odbywał jazdę próbną to ostrożnie z ABS'em, bo w tym motocyklu go nie ma. ;)

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tymi wydechami to różnie bywa, mi po zimowym częstym odpalaniu i kilkunastominutowej pracy - jakby właśnie mocniej zaczęły brązowieć, nie wiadomo ile razy Wasze były polerowane (krs i Kondzik) :-P ale to sztuka, brak ciężarków to też nie problem ale jak już będziesz chciał je dokupić wraz z handbarami to dodatkowy niemały koszt, co nie zmeinia faktu że wpływu na jakość motocykla raczej nie ma. ;-)

Jedyne co, to wydaje mi się on dosyć niski, może to zdjęcia, ale sprawdź czy to aby nie jakaś wersja lejdis ;-)

Reszta nie budzi jakichś nadzwyczajnych podejrzeń, ABS-u nie ma na pewno, ale tym też bym się nie przejmował.

Kufry raczej są ok, to co odstaje to rączka i zarazem blokada, chyba że wewnątrz są połamane ;-) - jechać oglądać brać :-P

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzę to co koledzy napisali wcześniej. A puszki w zimę sobie możesz wypolerować, ze 2-3h pracy i będą jak nowe (przez 2 miesiące).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

he he jeśli jest to rzeczywiście wersja lejdis to mi akurat pasi, gdyż przeszczepy mam kruciutkie;-) meter siedemdziesiąt w butach na koturnie he he

Jutro chyba pojade i oglądne

Pozdrowionka i dziękuwa za cenne uwagi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×