Skocz do zawartości
krs

Outlet we Wrocławiu - motocyklowe łaszki

Recommended Posts

Hej Wrocki.

Jako, że jutro cały dzień będę buszował służbowo po Wrocu, może ktoś zna jakiś motocyklowy outlet bądź sklep z tanimi ciuchami? Jakieś stare kolekcje, ewentualnie po delikatnej naprawie gwarancyjnej typu wymiana zamka, napy itp. Szukam jakiś spodni z wypinanym gore bądź sympatexie typowo w krzaki, błoto, deszcz i burze. Tak, wiem, w taką pogodę się nie jeździ. Pff.. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Modeka nie robi nic na Goretexie i Sympatexie. Mają Humaxa i Reissa. Ale mimo wszystko przymierzyłem się do kompletu Modeka Finn. Leży rewelacyjnie. Jak na mnie szyta. Ale cały czas się zastanawiam, czy jest sens pchać tyle siana w membranę, która i tak prędzej, czy później puści. W lato wypinać, bo gorąco, jak zacznie padać, to przypinać. Chyba dam sobie spokój i nadal będę woził sztormiaka w kufrze. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Modeka nie robi nic na Goretexie i Sympatexie. Mają Humaxa i Reissa. Ale mimo wszystko przymierzyłem się do kompletu Modeka Finn. Leży rewelacyjnie. Jak na mnie szyta. Ale cały czas się zastanawiam, czy jest sens pchać tyle siana w membranę, która i tak prędzej, czy później puści. W lato wypinać, bo gorąco, jak zacznie padać, to przypinać. Chyba dam sobie spokój i nadal będę woził sztormiaka w kufrze. :)

Błąd ... mają sympatex ale w najdroższych łachach.. poza tym się nie znam :-P

A do membran, faktycznie średnio zdają egzamin i wg mnie najlepszym ich rozwiązaniem jest właśnie możliwość wypięcia, bo wtedy latem się nie pocisz, a co do nieprzemakalności, to .......................... szkoda gadać ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×