Skocz do zawartości
LISEK25

Kupię kufer centralny alu. i gmole dolne dakar 01

Recommended Posts

Ogłaszam zapytanie ofertowe w celu doposażenia motocykla bmw gs dakar 2001

Specyfikacja zamówienia :

1) Kufer centralny aluminiowy wraz z mocowaniem/stelażem do bmw gs650 dakar 01

2) Gmole dolne

Gdyby ktoś się chciał rozstać z takowymi rzeczami to proszę o kontakt...

Przetarg otwarty

Kryterium : najniższa cena ;)

Z góry dzięki za oferty

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często przynosisz robotę do domu ze tak zapytam? Czy forum wyglada jak dom aukcyjny Christie's?

Zanieść poprostu ogłoszenie i czekaj na odpowiedz. Nie licz jednak ze ustawi się do ciebie kolejka.

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mi się wydaje, że ten przetarg został rozpisany dokładnie pod "igły" za pół darmo, co w internetach się ogłaszają.

Polecam uderzyć do domu aukcyjnego allegro i wpisać w wyszukiwarce hasło "igła..." - na pewno będziesz miał dużo i tanio.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ad1

Nie spotkalem sie z dedykowanymi do Dakara. Zazwyczaj jest plyta montazowa + kufer. Musze Cie zmartwic bedzie bardzo drogo. Jesli nie masz to przydalby sie jeszcze porzadny stelaz pod taki centralny, na pewno nie to co w oryginale przewiduje BMW.

Ad2

Jesli chodzi Ci o te gmole z BMW pod plyte to swojego czasu dosc dlugo szukalem. Na allegro nigdy sie z nimi nie spotkalem a przegladam dosc regularnie. Pisalem nawet do ludkow co mieli na sprzedaz motki czy nie puscili by osobno. Niestety :(. Musialem kupic nowy. Cena kosmiczna ale naprawde daja rade. To nie jest rurka srednicy 10mm z gownolitu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie. przymierzam się do gmoli. Są te pod silnikowe np. na ebuy.de albo na http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/77_0104-palak-ochronny-silnika/i51601/r2002/m06

Nie wiem jak się zachowują przy ślizgu bokiem? Wydaje się, że ich główne zadanie to ochrona od dołu w terenie. Ktoś miał może nieprzyjemność testować ślizg z takimi gmolami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjemnosci nie mial ale gdybys moze na zywca widzial taki gmol. Jest zrobiony z kawalka konkretnej rury i zachodzi dosc sporo na silnik. Jestem gotow zaryzykowac w ciemno ze ten gmol jest przedluzeniem ramy co nie zawsze jest pozadane gdyz w razie czego to gmol ma pochlonac energie uderzenia i odksztalcic sie w wypadku trafienia. Gdzies mam w notatkach zapisane ile wazy ten gmol. Jesli dobrze pamietam to w granicach 3-3,5kg.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×