Skocz do zawartości
Marcin

(S) Białą eFkę może (?) w dobre ręce oddam

Recommended Posts

Jakby ktoś nie wiedział o którą chodzi, to o tą ;)

p7260002m.jpg

Cena 7500 za wersję DeLux czyli ze wszystkim - 3 kufry, tankbag oryginał BMW, wysoka szyba, deflektor. Oczywiście negocjowalna w rozsądnym zakresie. Nie mam w ogóle ciśnienia na zmianę, równie dobrze mogę latać dalej i nawijać kilometry, ale, jakby się sprzedała w dobrych pieniądzach, to będę wtedy szukał czegoś innego, niekoniecznie z pod znaku śmigła.

Rocznik '95

Pochodzenie - Włochy - ja jestem drugim właścicielem w PL, poprzedni, z Mikołowa, sprzedał z zamiarem kupna TDM.

Przebieg licznikowy około 45 tyś, z czego 12tyś gwarantowane moje od sierpnia 2011.

Po kolei co było robione (patrząc od przodu motka)

Wymiana oleju w lagach

Wymiana płynu hamulcowego przedniego

Dodane lampy LED do jazdy dziennej i przeniesione kierunki

Wysoka szyba turystyczna

Podswietlenie zegarów LED

Klamka hamulca z Ducati Monster - regulowana w 4 zakresach

Poszerzone lusterka (nie są oryginalne, kupiłem już motocykl z nimi)

Poprawione kable przy główce ramy (jeden się przecierał i robił jaja)

Gmol ochronny

Regulacja i czyszczenie gaźników

Akcesoryjne siedzenie

Przeniesiony regulator napięcia w bardziej przewiewne miejsce

Nowe klocki hamulcowe tył

Wymiana płynu hamulcowego tył

Łańcuch DID wymieniony w 2012, ma jakieś 5 tyś km za sobą

Tylne kierunkowskazy z GS (poprzedni lewy ucierpiał przy parkingówce i wtedy wymieniłem oba na nowsze z GS'a)

Opony mają jeszcze zapas na ten sezon. Bieżnik jest OK, ale rocznikowo już niebardzo bo z 2000 roku. Felgi ostatnio pociągnięte na czarno Plasti-Dipem, zobaczymy, jak to będzie wytrzymywać. Tarcze hamulcowe mają minimalny rant, ale od zakupu i 12 tyś km w ogóle się nie powiększył. To chyba zasługa 'emeryckiego' jeżdzenia :)

Olej wymieniony w Sylwestra - aktualnie wlany Midland.

Generalnie nie jest mi wiadomo o żadnych ukrytych lub jawnych wadach - motocykl jeździ i jak coś się posypie, to będę naprawiał. Łożysko główki ramy chodzi płynnie i bez zacięć. Tak samo koła toczą się w powietrzu bez zacięć. Generalnie nie mam z eFką żadnych problemów.

I tak jak mówię - to nie jest, że muszę moto sprzedać. Jak się sprzeda - to fajnie, jak nie - będę jeździł dalej :)

EDIT:

https://plus.google.com/photos/105621223663894297054/albums/5862281779068479745

Dużo dodatkowych zdjęć dla dociekliwych.

Dla zdecydowanego kupującego, jeśli się dogadamy, dorzucam jeszcze graty takie jak:

1.Stara kanapa, która była na moto jak ją kupiłem

2.Niska owiewka

3.Stara linka sprzęgła (na zapas)

4.Drobnica (śrubki owiewek), stare, ale sprawne świece zapłonowe, reszta oleju na dolewki i może coś się jeszcze znajdzie.

Edytowane przez Marcin
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś taki jak ja zawsze coś znajdzie, ale ogólnie motek nie jest padliną ;) - szybę przykręcałem - więc wiem :lol:

Jak ktoś jest zainteresowany to może śmiało oglądać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biedny Jarek - jak się sprzeda, to będę szukał czegoś innego i pomocy przy oględzinach też ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajny motorek ;) aż naszła mnie myśl, że sam bym chciał mieć białą zamiast niebieskiej hahaha - poszło pewne pytanko na priv!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem poważnie zainteresowany :), dla tej eFki trafiłem na forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualne :)

Ponieważ parę osób na PW próbuje negocjować, pytać itp oto moje warunki sprzedaży, które nie podlegają negocjacji :)

Cena motocykla ze wszystkimi akcesoriami : 7500zł

Cena motocykla może zostać obniżona poprzez rezygnację z kufrów tylnych do 7200zł

Cena motocykla bez kufrów tylnych oraz stelaża kufrów tylnych 7000zł

Reszty elementów nie będę demontował bo marne szanse, że je gdzieś potem upłynnię :)

W "negocjacjach" proszę pamiętać, że wiem o następujących uszkodzeniach/mankamentach motocykla:

1. Słabe opony

2. Wyczuwalny rant na tarczach hamulcowych

3. Jedna tylna szprycha w kole uszkodzona (mocowanie przy piaście - środku koła - jest ułamane) - zostało to usztywnione żywicą do metali. Mankament wyszedł po spuszczeniu powietrza z tylnego koła, więc nawet nie wiem jak długo już tak jeżdzę.

4. Motocykl, z racji swojego wieku, posiada obtarcia i rysy na plastikach, których nigdy nie usuwałem, bo po co?

5. Dorabiany kluczyk - oryginał 'się złamał' przy wadliwie działającym zamku kanapy.

Może mój opis będzie ''szokujący'' dla niektórych, ale wolę podejść do sprawy uczciwie, niż potem wysłuchiwać przy oględzinach czy coś.

Powtarzam - motocykl na dzień dzisiejszy jest całkowicie zdolny i gotowy do jazdy i powinien bezproblemowo przejeździć nadchodzący sezon.

Edytowane przez Marcin
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra rada - nie baw się w rezerwacje. Kto pierwszy daje kasę, ten bierze :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra rada - nie baw się w rezerwacje. Kto pierwszy daje kasę, ten bierze :D

Tak zrobię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz.... to jest taki motek, że jak Marcin zadzwonił, że wyrusza to dojechał nawet 50 km bez naprawy w drodze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wycacany taki :) Białe eFki zawsze mi się podobały.

Pamiętam jak sama szukałam motka i tej cenie były same padaki. Które albo nie jechały prosto, albo nie chciały nawet odpalić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i w dniu dzisiejszym eFka zmieniła właściciela.

Oby służyła dalej dzielnie i bezawaryjnie.

Ja na razie bez moto - jak coś znajdę, to się pochwalę :)

Pawle - proszę o zamknięcie tematu.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawle - proszę o zamknięcie tematu.

Jak zamknąć?

Nasze ledy, nasze diodki - nie wolno to dobro forumowe :)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×