Skocz do zawartości
Bandit22

Miło powitać z Wrocławia

Recommended Posts

Jeszcze raz dzięki za przywitanie, kurcze coraz bardziej mi się Tu podoba i forum fajnie zrobione jest :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz dzięki za przywitanie, kurcze coraz bardziej mi się Tu podoba i forum fajnie zrobione jest :)/>

Trzeba sie trochę przyzwyczaić do drobnych uszczypliwosci i odrobiny sarkazmu ale ogólnie jest ok. W końcu czy musi być grzecznie? :)

To forum nie jest fajnie zrobione, tu są fajni ludzie którzy tworzą to forum :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba sie trochę przyzwyczaić do drobnych uszczypliwosci i odrobiny sarkazmu ale ogólnie jest ok. W końcu czy musi być grzecznie? :)

To forum nie jest fajnie zrobione, tu są fajni ludzie którzy tworzą to forum :)

Chodziło o forum od strony tech.- wizualnej. Ludzi nie oceniam za krótka piszę (jestem) by się wypowiadać. A wiadomo forum tworzą ludzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło o forum od strony tech.- wizualnej. Ludzi nie oceniam za krótka piszę (jestem) by się wypowiadać. A wiadomo forum tworzą ludzie.

To forum jest inne od innych. Nie bazuje na anonimowej wymianie informacji, ale tak jakoś dążymy do poznania się - do zawiązania relacji. Najlepszym miejscem są lokalne spotkania ( ustawki ), a także zloty które zawsze tworzą niesamowity klimat i to niezależnie czy są skrajnie "ubogie" czy "wypasione" Jeżeli tutaj jesteś lubiany to dowiesz się nieporównywalnie więcej niż na jakimkolwiek forum "technicznym" - choć czasem zdarzają się małe "różnice zdań" - czyli jest jak w rodzinie ;)

I zwyczajowo się tutaj i w realu witamy - więc witaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×