Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jestem tutaj nowy ;) nie znam sie na motocyklach BMW , wiec prosze o pomoc. Mam zamiar wybrac sie do przymiarki Bmw F650 http://otomoto.pl/bmw-f-650-f650-M3548308.html , z tego co widze ma mniejsza moc i ciekawi mnie to czy sam bede mógł odblokowac jego moc na wieksza ? a może którys z kolegów ogladał ten motocykl to prosze o podpowiedz czy jest sens głowe nim sobie zawracac ;)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sluchaj. Ostatnio byly chyba 2 sztuki w bardzo podobnych cenach forumowe na sprzedaz. Stan znany, przebieg znany. Czemu nie zaczniesz od nich? Osobiscie nie mialem z nimi do czynienia ale w niektorych watkach znajdziejsz bogate opisy jak wlasciciele je dopieszczali.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na temat jednej rozmawiałem , i odpusciłem za dużó km ;( osobisie mam juz jedna ja z Angli , teraz myślałem o 2 giej teraz z Niemiec, facet mówi że one maja JAKIES BLASZKI DO ZDJECIA W DOLOCIE POWIETRZA ,niby po ich zdemontowaniu bedzie gitara

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak to tylu klubowiczów ... a tylko jeden kolega podpowiada ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak to tylu klubowiczów ... a tylko jeden kolega podpowiada ;(

marudzisz :) niedziela jest - wszyscy jeżdżą ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo wszyscy jeszcze dogorywają po Pałukach :) poczekaj chwilę :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;) dobrze bede czekać ;) ostatnio jezdziłem gs 800 po PROSTU BAJKA !!!!!!!!! ale za niski jestem na tą maszynke ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bajka bajka, ja swoją uwielbiam ale ja mam długie nogi... podobno inni tak mówią :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;)/> dobrze bede czekać ;)/> ostatnio jezdziłem gs 800 po PROSTU BAJKA !!!!!!!!! ale za niski jestem na tą maszynke ;(

Ja też jestem niska, icoo? ;) I moto można obniżyć :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hym.. długie nogi do samej podłogi ;) nie wiem gdybym widział też bym może tak powiedział ;) w swojej drugiej pracy jako dj nóg sie naogladałem ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spokojnie bedzie piwko ;) mysle ze poprosze kogos z forum mieszkajacego w okolicy Poznania , w wolnej chwili podjedzie i oceni czy warto jechac i ogladac ten motor, osoba sprzedajaca mówi że w brifie jest jeden własciciel i równiez w nim jest adnotacja o zdławieniu motocykla , zdjecia otrzymałem ładne alw silnik jest najwazniejszy ;) sprzegło ,cykanie silnika bo po problemach z dr 650 mam dosc wkładania w naprawy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na temat jednej rozmawiałem , i odpusciłem za dużó km...

Przyczepie sie troche bo to dla mnie kiepski argument. Osobiscie wolalbym raz jechac po pewna sztuke niz trzy razy blizej po nie do konca wiadomo co, wkur.. sie i wracac do domu. Przerabialem to kilka razy. Koszty paliwa wychodza na jedno. Czas moj i ewentualnie kolegow tez sie liczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mutomb ja tez sie najezdziłem w tamtym sezonie odwiedziłem 6 osób i wróciłem do domu bez moto;( czyli jak radzisz jesli koleś mówi o pochodzeniu i ksiazce serwisowej jednym minusem jest to zdławienie silnika to warto jechac? teraz jeszcze jedno istotne pytanie czy jak ten silnik przejechał te 35 tys km, na zdławieniu to czy nie bedzie bardziej zurzyty niz miałby jezdzic bez jakich kolwiek blokad ? bo pamietam kiedys jak mój dziadek miał poloneza i dawał mu dysze do gaznika mniejsze aby zyskac na mniejszym spalaniu to ten silnik sie bardzo meczył ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zimą w Twoich okolicach było kilka ciekawych sztuk f 650 gs

Na forum też coś znajdziesz ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie szukaj na forum

i wszystko jasne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×