Skocz do zawartości
kic13

Pracujący moto po wyłączeniu kluczykiem

Recommended Posts

Trzeba być totalnym ignorantem, żeby tak postępować - nawet jak się coś zepsuło, ale kto bogatemu zabroni - co tam 100 000 złotych jak tatuś dał i da kasę :twisted: Nie idźcie tą drogą ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie odpala przy wyłączonej stacyjce. Zimny motor udało się wyłączyć 2 na 3 razy. .....

Tak spojrzałem ... - co innego jest odpalić, a co innego wyłączyć - może być tak, że nie można odpalić, ale wyłączyć też nie można. W instalacji jest więcej niż jeden kabel, a samego samozapłonu też jeszcze wykluczyć nie można. Za mało danych, ale z tych szczątkowych opisów bardziej wygląda na problemy elektryczne ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Częstą usterką jest przetarcie wiązki w okolicy główki ramy i tak jak powiedział Jarek kabelków jest tam kilka więc trzeba się przyjrzeć ale tak czy siak wygląda to na usterkę elektryczną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem rozwiazany. Uszkodzenie elektryczne, wystepujący stały plus na zielonym kabelku( tym co przechodzi przez stacyjke i idzie do reglera) spowodowany zwarciem w okolicach bezpieczników na głównej wiązce przewodów dzieki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stały tzn. również przy wyłączonej stacyjce? Bo po przekręceniu powinien podawać napięcie, przykładowo u siebie wykorzystałem go jako impuls do przekaźnika dla dodatkowych odbiorników.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeszcze mam pytanko, moze ktos wie czy i gdzie mozna dostać te małe "żaróweczki" do podswietlenia liczników i kontrolek, bo przy tej całej zadymie pare mie się spaliło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeszcze mam pytanko, moze ktos wie czy i gdzie mozna dostać te małe "żaróweczki" do podswietlenia liczników i kontrolek, bo przy tej całej zadymie pare mie się spaliło.

Do liczników to na pewno BA9S. Dostaniesz je wszędzie, np. na stacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×