Skocz do zawartości
nmtu

BMW F650GS z MotoRakowski w Konstancinie-Jeziornej

Recommended Posts

Przymierzam sie sie do nastepujacego motocykla:

http://www.motorakowski.pl/ct-menu-item-2/product/view/14/235

Polecacie, czy odradzanie ten komis?

Ogladalem motór wstepnie dzisiaj, mechanik, z ktorego uprzejmosci skorzystalem, przejechal sie, powiedzial, ze OK. Maszyna jeszcze nie 'zrobiona' (w tym komisie gwarantuja przygotowanie maszyny do jazdy + gwarancja na 1 mies.).

Nieco zmartwil mnie fakt, ze nie dzialaly zegary (zrobia to), ale... nikt nie wie jaki jest przebieg... :o/

A zatem, chyba kupowanie tam 'w ciemno' to duze ryzyko? Bo moje zaufanie wzbudzili.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
motek bez wyposażenia, przebieg nieznany, cena z Pewexu

Dzieki za konkretne podsumowanie. Co do 'pewexowskiej' ceny: w jakich przedzialach cenowych 'chodza' motóry o takich parametrach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odradzam i komis i serwis..

Miałam (nie)przyjemność korzystać.

Facet tak jak napisałeś "wzbudził zaufanie".. i następnie wszystko zmarnował.

Skusiły mnie też pozytywne opinie, jakie znalazłam na ścigaczu (później się okazało, że sam je sobie człowiek napisał).

Jeśli mechanik Ci mówi, że jest ok, to może akurat się zdarzyło że ten motocykl nie cierpi na nic poważnego, ale jeśli Cię bardzo nie ciśnie, to warto szukać z daleka od tego handlarza..

Edytowane przez Asimi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeszcze jedno mi się przypomniało - kolega kupił u niego CBF1000.

fragment jego opinii:

"Jest miesiac gwarancji. Ja zglosilem telefonicznie zerujace sie tripy ale jakos nie dojechalem...i w koncu zarzucilem temat. Dokladnie po roku robilem przeglad techniczny w SKP i przestaly mi sie palic swiatla. Sprawa ostatnio poruszona - zwarcie w starterze."

Z tego co wiem, to problemy z Tripami w eFach pojawiają się kiedy było gmerane przy przebiegach.

Edytowane przez Asimi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś tam Zdunek ma w komisie, trzeba by do Pawła S. zadzwonić, przedstawić się z forum i zapytać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukaj od prywatnego sprzedawcy . Nawet daj parę zeta więcej , bo to potem procentuje ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziekuje wszystkim za rady!

Dostosuje sie do formuly: "Masz jakiekolwiek watpliwosci - nie kupuj".

Zamykam wiec niniejszy watek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś tam Zdunek ma w komisie, trzeba by do Pawła S. zadzwonić, przedstawić się z forum i zapytać.

Dzieki, ale to za daleko dla mnie... :( Szukam czegos z Warszawy - tu mam znajomego machanika, ktory pomoze obejrzy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamykam wiec niniejszy watek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×