Skocz do zawartości
kasia

[K] Kupię migacz do Fki

Recommended Posts

Kupię migacz, jeden odpadł temu misiu :( na Allegro nie ma, a moze u kogoś się w garażu wala i zbiera kurz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukaj pod haslem Aprilia - niektore modele sa chyba identyczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisz do Marychy jak kupował mój motocykl dostał 2 w prezencie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasia, dzisiaj kupilem dla siebie. Trafilem na allegro, aukcji juz nie ma, ale wystawiajacy powiedzial ze jeszcze moze bedzie mial, ale tylko prawy tyl i lewy przod. Odbieralem sam koszt 35 zl. Jak chcesz to moge podeslac numer do sprzedawcy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasia, dzisiaj kupilem dla siebie. Trafilem na allegro, aukcji juz nie ma, ale wystawiajacy powiedzial ze jeszcze moze bedzie mial, ale tylko prawy tyl i lewy przod. Odbieralem sam koszt 35 zl. Jak chcesz to moge podeslac numer do sprzedawcy.

Te od GS-a nie pasują do F, wiem bo chciałem dać taki Loganowi i nie dało rady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To te kierunki były montowane w wielu Wlochach i Włoszkach - Ducati, Cagivy, a także skuterkach. Intercars z reguły mają na magazynie kilka (19 zł/szt.):

http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1&gru=1003030000&typ=98528&wsk=M&towkod=A81DCB

Można je dostać np. tu:

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-kierunkowskaz-kompletny-benelli-italjet-malaguti-daelim-p-10451-1.html

Którego Ci trzeba? LP/PT czy PP/LT?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mam akurat LP używany od swojej (prawy złamałem i założyłem akcesoryjne na gumowym ramieniu), w garażu w Poznaniu, z tym, że realnie dam radę go przywieźć dopiero po 8 lipca (urlop).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×