Skocz do zawartości
fox55

Szukam ramy z papierami do f 650

Recommended Posts

Witam potrzebuję ramę do mojej fki pochodzi z angli pisałem do DVLA ale nie mam oryginalnego numeru rejestracyjnego a DVLA tylko po nim odszukuje dokumentacje no i tyle może ktoś ma na zbyciu taką ramę i mnie poratuje .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, kurcze odpiszcie chłopakowi. Wszyscy wiedzą, że macie kupę ram i papierów po garażach. Ile ma gość czekać?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, kurcze odpiszcie chłopakowi. .... Ile ma gość czekać?

Oczywiście, oczywiście ... etykieta tego wymaga,

A poszedł najpierw do przywitalni ! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dorzućcie jeszcze coś mądrego , bo na razie same głupoty :)

to normalne... ;)

a w przywitalni byłeś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dorzućcie jeszcze coś mądrego , bo na razie same głupoty :)

a w przywitalni byłeś?

Przecież z przygłupami nie będzie się witał ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wołów.

rotfl!

:D

A to nie wiedziałem, że tam nie mówią do siebie: witam, dzień dobry, cześć .... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba jesteśmy wredni na tym forumie..,. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba jesteśmy wredni na tym forumie..,. ;)

Też jestem tego zdania. Jak można oczekiwać, że ktoś powie w odpowiednim miejscu i czasie "cześć wam" ;)

To wredne jest :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, kolego Fox55. Przywitaj się w odpowiednim dziale, napisz 3 słowa o sobie, a potem przejdź do rzeczy. Najlepiej popraw styl i zastosuj interpunkcję. Jeśli się postarasz znajdziesz tu wiele fajnych znajomych, a może nawet ramę (chociaż tego nie wiem na pewno).

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chciałem, żeby moja poprzednia wypowiedź zabrzmiała protekcjonalnie, jeśli takie robi wrażenie (a chyba robi), to przepraszam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie, jak sie komuś styl kolegi nie podoba to mu nie pomoże i tyle, a pisać ogłoszenie w jakiejkolwiek formie, nie korzystać z przywitalni itp oczywiście nikt mu nie broni, i nikt tu gula o to mieć nie powinien - się nie podoba to pomijamy, naprawdę nie ma żadnego obowiązku pisać w każdym wątku...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O MiKo wrócił ... i jest sobą jak kiedyś i jak zawsze. Ja też ;)

Jak my się fajnie różnimy - czasem nawet na "ostro", ale zawsze z szacunkiem do siebie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No fox55, to teraz masz dylemat ? ;)

Albo posłuchać Miko i nie przejmować się przywitalnią tym samym czytać w swoim wątku głupoty albo jednak posłuchać Jacka, Jarka pójść do przywitalni przywitać się z zacnym gronem, no i liczyć na bardziej merytoryczne wypowiedzi w twoim wątku, a może i rama jakaś by się znalazła? Tego tobie nikt nie zagwarantuje oczywiście, ale może warto spróbować? ;)

Wybór należy do ciebie :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie, jak sie komuś styl kolegi nie podoba to mu nie pomoże i tyle, a pisać ogłoszenie w jakiejkolwiek formie, nie korzystać z przywitalni itp oczywiście nikt mu nie broni, i nikt tu gula o to mieć nie powinien - się nie podoba to pomijamy, naprawdę nie ma żadnego obowiązku pisać w każdym wątku...

Pewnie, że nie ma. Ale fajnie byłoby zachować dotychczasową formę forum, a nie zamienić w tablice ogłoszeń "sprzedam-kupię-załatwię" dla obcych sobie osób. Poza tym, jeśli ktoś szuka ramy z papierami, to warto poznać choćby powody, bo nie wiesz, czy to co ma nie jest od jakiegoś motocyklisty, któremu motek zniknął z garażu. Tak na mój gust.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodnie z etykietą witam wszystkich fanów BMW .

...

...

....ja potrzebuje konkretów nie pseudo fachowców i dowcipnisiów .

Widzisz ... każdy ma swoje potrzeby - Ty takie, a my takie ;)

O ile znam ludzi z tego forum to o ramę z papierami będzie niezwykle trudno. Powiem nawet, że to chyba niemożliwe, co nie oznacza, że ktoś z niezarejestrowanych zaglądających tutaj ( a takich też jest trochę ) będzie miał coś co Ciebie interesuje.

A może da się "wyprowadzić" Twój / Wasz przypadek ??? Powiesz coś więcej na ten temat ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż .Wszystkie formalności związane z wydaniem zaświadczenia V 751 uznawanego w polsce jako dokument umożliwiający rejestrację można załatwić drogą internetową wystarczy wpisać wszystkie dane pojazdu łącznie z numerem rejestracyjnym .Wpisałem swój numer i okazało się że jest błędny .Napisałem list do DVLA w angli z prożbą o odtworzenie chistori pojazdu po numerze ramy niestety odpisali że jest to możliwe tylko po numerze rejestracyjnym .Niedawno widziałem taką ramę na allegro ale już sprzedana może coś się jeszcze trafi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż .Wszystkie formalności związane z wydaniem zaświadczenia V 751 uznawanego w polsce jako dokument umożliwiający rejestrację można załatwić drogą internetową wystarczy wpisać wszystkie dane pojazdu łącznie z numerem rejestracyjnym .Wpisałem swój numer i okazało się że jest błędny .Napisałem list do DVLA w angli z prożbą o odtworzenie chistori pojazdu po numerze ramy niestety odpisali że jest to możliwe tylko po numerze rejestracyjnym .

Aha ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×