Skocz do zawartości
Rutek24

Pozdrowienia z Bielska- Białej!:-))

Recommended Posts

Witam1

Mam na imię Marcin i mieszkam w stolicy Podbeskidzia. Przymierzam się do f650 gs w wersji Dakar. Chętnie poznam Wasze opinie i rady odnośnie w/w sprzętu. Jeśli jest tu obecny posiadacz "Dakara" z okolic B-Białej to bardzo proszę o kontakt. Chciałbym poznać ten motocykl "na żywo" i przekonać się o trafności wyboru.

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy!!!! :twisted:

Witaj z 3miasta :)

Trochę to daleko od Ciebie, a na dodatek nie mam GS, ale nie mniej serdecznie zapraszam :lol:

Jedź najlepiej wypróbować różne BMW z naszymi forumowiczami za kilka dni w okolice Bydgoszczy.

Pozdrawiam :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

No no w pięknej okolicy pomieszkujesz.

Dakar - będziesz zadowolony . Poczytaj na forum, dużo już tu jest opinii i rad odnośnie w/w sprzętu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, nie znam niezadowolonego użytkownika Dakara, oni chyba jadą na jakichś prochach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bawarka tak poleca, ale przejechac sie nie dała :lol:. Jade wiec na próby do Bydzi. Juz yaklepalem sobie 800+ke.

Witaj chlopaku. Mysle, ze jak ma ktos dakara, to mu nawet prochy niepotrzebne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj, nie znam niezadowolonego użytkownika Dakara, oni chyba jadą na jakichś prochach :)

Bez bialego ani rusz..., nawet w Bielsku Bialej. Bo my to wszyscy jerstesmy coxy!!! :lol:

P.S. Witaj :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

Tekst piątkowej nocy na wejściu do lokalu:

"nie, nie! ja jestem czysty, ja nic nie biore, tylko wóda i szuwax.." :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za ciepłe i wesołe powitanie! :lol:

Wiele już przeczytałem o "Dakarze" na tym forum i innych stronach poświęconych motocyklom enduro, wiem już co nieco- ale wciąż za mało by znaleźć ten jeden jedyny egzemplarz, który zostanie w moim garażu na dłużej. Będę więc wdzięczny za wszelkie rady i sugestie. Po przejrzeniu serwisów aukcyjnych przekonałem się, że niestety wersje dakar są mniej popularne od "zwykłego" gs-a a już zadbane sztuki to rzecz na allegro bardzo rzadko spotykana. Liczę więc na znalezienie czegoś tutaj, wśród forumowiczów. Myślę że mój budżet będzie na poziomie 15-16 tyś. zł. Im bliżej zimy tym będzie lepiej. Jak ktoś coś wie to proszę o wiadomość- :beer: nagroda gwarantowana! :lol:

A czy ktoś z Was eksperymentował z przeróbką zwykłej wersji na "Dakar"??? Na pierwszy rzut oka różnica tkwi tylko w zawieszeniu- a te powinno się dać bez większych problemów przełożyć- tylko czy to opłacalne??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A czy ktoś z Was eksperymentował z przeróbką zwykłej wersji na "Dakar"??? Na pierwszy rzut oka różnica tkwi tylko w zawieszeniu- a te powinno się dać bez większych problemów przełożyć- tylko czy to opłacalne??

było paru śmiałków :lol: w skrócie to zupełnie nieopłacalna sprawa... przednia zawiecha wręcz niedodostania w naszej okolicy , tylni amor również a akcesoryjne to potworne kwoty, pozatym masz jeszcze przednie koło z 19' na 21' i pare drobnych drobiazgów innych typu nóżka boczna, centralka, linka hamulca, pomijam kwestie designu typu szyba czy błotnik :lol:

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=19&t=798

taniej wyprowadzić na cacy zaniedbanego dakara ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! opinii u nas dostatek, mam nadzieję że będziesz je aktywnie rozwijał :lol:

A czy ktoś z Was eksperymentował z przeróbką zwykłej wersji na "Dakar"???
- nie rób tego!! kup Dakara. Od pół roku jeżdże pokraką z wysoką dupą i obnizanym przodem. Taki east side stajl :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widze Jack ze jestes szczery do bolu... :lol: Ale jak najszybciej sie nauczyc, jak nie na swoich bledach :roll:

Pozniej na tym forum beda tematy - "kupie Dakara, ale nie od jack`a" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×