Skocz do zawartości
vonKamil

Pozdrowienia z Łódzi

Recommended Posts

Cześć,

mam na imię Kamil i mam 23 lata.

To tak oficjalnie.

Niestety, ale kat A nie posiadam, jestem przebrzydłym puszkarzem, ale od pół roku co raz bardziej, moje marzenia sięgają dwóch kółek.

Doświadczenia w jeździe nie mam żądnego, bez kwitu i po alkoholu, trzymam się z dala od niebezpiecznych narzędzi.

Jako pierwsze moto, wymyśliłem sobie jakieś f650 gs, ale na co budżet po uzyskaniu kwitu pozwoli, to się kupi.

Jestem na czasie wyboru w Łodzi jakiejś porządnej auto szkoły, 200 zł drożej niż w innej, ale gorszej, mi nie przeszkadza.

Z chęcią zaczerpnę Waszej wiedzy i informacji, bo rodzina nie "zmotocyklowana", a większość znajomych, swoją przygodę z 2 oo zakończyła na sedesach ;)

Pozdrawiam serdecznie,

Kamil.

Edit:

zapewne gdzieś za rok, będę szukał swojego sprzętu.

Plecaczkowa będzie mi często towarzyszyła, jakich modeli unikać?

Edytowane przez vonKamil
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Jak budżet nie wytrzyma to polecam starszą F-kę Fajny motek.Unikać to takich za mocnych i za ciężkich na początek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitac! Zycze spelnienia marzeń.

zapewne gdzieś za rok, będę szukał swojego sprzętu.

Plecackowa będzie mi często towarzyszyła, jakich modeli unikać?

Tych zajechanych :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aj, wybaczcie ortografię, ale nocna zmiana i gorączka, nie wpływa pozytywnie na umiejętności pisania:)

Generalnie szukam motocykla względnie słabego, oraz lekkiego. Mimo młodego wieku, nie mam zamiaru ścigać się ze smiercią, ale cieszyć się wolnym czasem, miło spędzonym z maszyną. Uwielbiam jeżdzić, dlatego chcę to robić długo, a nie krótko i stracić prawko bądź życie.

Budżet planuję na samą maszynę do ok. 10k, z tym czym mniej tym lepiej. Na ciuchy ok 3k. Ale to jeszcze troche czasu pozostało.

Pozdrawiam!:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć szukaj zima f lub gs znajdziesz mądre podejście do tematu i like IT :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

W Łodzi niestety nie znajdziesz dobrej szkoły jazdy -moto, w której uczą techniki i taktyki jazdy. Najbliższa sensowna szkoła jest w wawie na bemowie u Tomka Kuliga.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, co to znaczy że większość znajomych swoją przygodę z 2 oo zakończyła na sedesach??? - jakiś nie kumaty jestem:(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@nokian66

Sedes czyli skuterek, ze względu na pozycje w jakiej się siedzi :D

@wilczek

to żeś mnie zasmucił... niestety zdawanie w innym mieście odpada i ze względów ekonomiczmych (dojazdy, paliwo itp) jak i czasowym (praca, studia)...

ale z góry dziękuję za wszystkie informację :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja słyszałem, że w Łodzi doskonale szkolą z techniki pokonywania zakrętów - tak mówią :)

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej,

Masz Wote i Delte. Wiekszość kolegów robiła w Delcie in plus masz do czynienia z motocyklistami którzy Cie uczą i raczej są elastyczni :).

Wota jakas bardziej biurokratyczna jest :) ale uczą też fajnie i mają profesjonalne podejście... zresztą placyk ten sam dzieli z nimi Delta.

W wocie napewno odsiedzisz swoje na zajęciach teoretycznych mimo posiadania kat. B :) ale według mnie nie jest to na minus.

Wybór należy do Ciebie.

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@nokian66

Sedes czyli skuterek, ze względu na pozycje w jakiej się siedzi :D

@wilczek

to żeś mnie zasmucił... niestety zdawanie w innym mieście odpada i ze względów ekonomiczmych (dojazdy, paliwo itp) jak i czasowym (praca, studia)...

ale z góry dziękuję za wszystkie informację :)

Kurde nie słyszałem o tych sedesach, człowiek całe życie się uczy, u mnie leje deszcz to idę do kibelka na skuterze posiedzieć zawsze to 2oo :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×