Skocz do zawartości
HeXeN

Witam witam

Recommended Posts

Witam Kolegów motocyklistów :lol:

Mam na imię Tomek, mowią na mnie różnie ale to na pewno wyjdzie w praniu. Obecnie stacjonuję we Wrocławiu i niestety ale pozbawiony jestem sródków na mechanicznego rumaka :lol: Z nadzieją oczekuję dnia kiedy poniesie mnie szał zakupów (eghhmm... i długim rozsadnym przebieraniu zasiądę na własnych dwóch kółkach).

Pasje ważne są... motocykle to jedna z nich. Dorzucimy jeszcze dobre :drinkbeer: , komputery, fotografia no i nie mógł bym zapomnieć o ważnej płci pięknej ;).

Pozdrawiam

Tomek "Vampire HeXeN"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

To jest miejsce które na pewno pozwoli Ci na rozwijanie pasji motocyklowej - chociażby w tej wirtualnej formie tymczasem:)

A do następnego zlotu masz czas zorganizować sobie sympatyczną Niemkę z włosko austriackim pochodzeniem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;) witka Tomasz

ps. Tomasz to mój kolega z pracy, razem majsterkujemy to i owo :lol: musze mu w końcu dać Dakara pod tyłek zobaczymy czy "zachoruje" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj!

To jest miejsce które na pewno pozwoli Ci na rozwijanie pasji motocyklowej - chociażby w tej wirtualnej formie tymczasem:)

A do następnego zlotu masz czas zorganizować sobie sympatyczną Niemkę z włosko austriackim pochodzeniem :lol:

piekne powitanie :lol: DZIEKI !

Michał - chwile jeszcze pozostane przy majsterkowaniu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli już wiemy, że w pracy mówią na Ciebie po prostu Tomasz 8-)

Majsterkowanie to jest coś co tygrysy lubią najbardziej :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
;) witka Tomasz

ps. Tomasz to mój kolega z pracy, razem majsterkujemy to i owo :lol: musze mu w końcu dać Dakara pod tyłek zobaczymy czy "zachoruje" ;)

eeeeeeeeeee.... to trza bylo tak od razu, a nie sie czaisz jak czajnik - coby tu jakas uszczelke opchnac. :lol:

Witam i ja :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj dakarowy, ale podpadłeś.. odstaw to białe bo agresja Ci rośnie, weź fakitol, popij browcem i zacznij czytać powitalnie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MiKo - ten robót co depta motór wszędzie ma swoich ludzi. Trzesie całym tym półświatkiem motocyklowym :lol:.

Witak kolego - z Torunia. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
;) witka Tomasz

ps. Tomasz to mój kolega z pracy, razem majsterkujemy to i owo :lol: musze mu w końcu dać Dakara pod tyłek zobaczymy czy "zachoruje" :lol:

Zachoruje jak nic a choroba będzie nieuleczalna.Witam i pozdrawiam nowego kolegę.Taki majsterkowicz z pomysłami to cenny nabytek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Kolegów ... majsterkowania w głowie i w rękach mam wiele ... dzis i spotkałem się kolejny raz z 230V w pracy i jak na poniedziałek to chyba norma już. :lol:

Co do uszczelki ... no ... przywitalem sie a pozniej z grubej rury przysadziłem z oferta :lol: więcej nie będe ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, zainteresowania podobne do moich, mam nadzieję, że szybko Zbierzesz środki żeby kupić wymarzoną maszynkę (p.s. hexen to była kiedyś chyba taka gra komputerowa ale pamiętają ją chyba tylko ludzie w wieku 30+)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heretic tez byla :lol: i nie mam 30+ :lol: brawo za celna uwagę !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zobaczymy czy "zachoruje" :lol:

Chyba już zachorował, choć może jeszcze nie wie, że na Dakara :lol:

Cześć Tomek-HeXeN :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×