Skocz do zawartości
mmaajjkkeell

BRAK ŚWIATŁA "STOP" BMW F650

Recommended Posts

Mam pewne podejrzenia analizując zaistniałą sytuację. To musi być tak.:

mmaajjkkeell nie istnieje naprawdę.. to konto zostało założone przez studenta/kę psychologii, żeby zrobić eksperyment socjologiczny! A my się tu dajemy nabierać i karmimy cyber trolla :lol:

Fajna zabawa nie ma co.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ryzykowaliby eksperymentów tutaj :lol: wiadomo że bmw jeżdżą same łyse dresokarki :mrgreen: tymczasem robię śmietnik w wątku w którym strofowałem za to samo majkela :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie ryzykowaliby eksperymentów tutaj :) wiadomo że bmw jeżdżą same łyse dresokarki :mrgreen: tymczasem robię śmietnik w wątku w którym strofowałem za to samo majkela :D

:D :) :lol: A w Mikorzynie zebrały się te same najbardziej łyse :lol: ;) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to sie skojarzylo inaczej - czesto sledze wypociny pseudo redaktorkow na wp.pl w temacie F1 - interesuja mnie oczywiscie info nt Kubicy, czytam tam czesto komentarze do artykulow i zawsze w kazdym watku jest przynajmniej jeden do trzech palancikow, ktorzy czepiaja sie tego ze u gory strony Polska flaga jest do gory nogami (a tam, jak ktos nie wie o co chodzi, sa flagi kolejnych wyscigow - w tym Monako chodzi m.in. o to http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Kubica-l ... caid=1ad6d). :roll: Problem polega na tym, ze wlasnie kilku, albo kilkunastu na dzien gosci, co czytaja te komentarze, lapie sie i stara sie wytlumaczyc, ze ta flaga nie tyczy sie Polski tylko Monako... a koles siedzi, pierdzi w stolek i sie cieszy ze sie ludzie wkur...wiaja :cry:

Konkluzja - mysle ze majkel przeszedl za mna - z czytania o F1 na wp - do czytania o bmw f650 na tym forum :roll: :lol:

Jesli tak nie jest to sory Batory.... 8-) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale sie usmiałem. Ludzie kochani. Rece opadają.

Ja mam wrazenie, ze Majkel tylko pisze, a nie czyta. A jesli czyta to nie rozumie. A nawet jesli pisze, to wciaz zmienia zdanie, tak ze teraz to ja juz nic nie wiem z tego wątku...

Choc Jackx`a hipoteza mi sie najbardzie podoba. :lol: Gratuluje Wam wyrwalosci, bo ja juz dawno bym odpadl... :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×